olympiacos

R.Giedraitis buvo itin sunkiai sulaikomas (Euroleague.net)

R.Giedraičio tritaškiai užkūrė baskus Graikijos klubo sutriuškinimui (5)

Vakar 21:46

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Vitorijos Baskonia (14/13) ekipa, namie 91:66 (15:21, 28:11, 25:26, 23:8) sutriuškinusi Pirėjo Olympiacos (11/16).

G.Printezis negalės padėti mače su „Baskonia“ (BNS nuotr.)

G.Printezis praleis rungtynes su „Baskonia“

03.02 15:30

Pirėjo Olympiacos veteranas Georgios Printezis dėl nugaros skausmų praleis trečiadienio Eurolygos akistatą su Vitorijos Baskonia klubu.

Sh.McKissicas žaidė karjeros mačą (Euroleague.net)

Fantastinis charakteris: „Olympiacos“ panaikino 25 taškų deficitą ir tik per plauką nusileido CSKA (6)

02.25 22:47

Vienu metu trečiame kėlinyje komandas skyrė 25 taškai, tačiau Pirėjo „Olympiacos“ (11/15) ekipa parodė charakterį ir Eurolygos namų rungtynėse tik per plauką 74:75 (12:24, 14:20, 23:15, 25:16) nusileido Maskvos CSKA (17/8).

A.Vezenkovas buvo rezultatyviausias OLY gretose

„Olympiacos“ draugiškame mače pasismagino su vienais iš Graikijos lygos lyderių

02.23 09:38

Pergalę draugiškame mače pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuri net 110:72 (26:23, 30:16, 25:14, 29:19) sutraiškė Lavrijo „Megabolt“ krepšininkus, kurie Graikijos lygoje užima trečiąją vietą.

H.Martinas nežais mažiausiai mėnesį (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ ilgam prarado pagrindinį centrą (2)

02.21 11:08

Pirėjo Olympiacos komandą pasiekė nemaloni žinia - dėl traumos ilgam iš rikiuotės iškrito Hassanas Martinas.

K.Koufos pastaruoju metu niekur nerungtyniavo (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ klubas pasirašė sutartį su patyrusiu centru (8)

02.20 19:25

Pastaruoju metu Eurolygoje buksuojanti ir nuo pirmojo aštuoneto atsilikusi Pirėjo „Olympiacos“ komanda turėtų sustiprinti priekinę liniją.

Sh.Larkinas buvo nesulaikomas

Po šalto dušo atsibudusi „Anadolu Efes“ sutriuškino „Olympiacos“ vyrus (6)

02.18 21:06

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ (14/10) ekipa, kuri namuose 76:53 (11:26, 32:8, 15:9, 18:10) susitvarkė su Pirėjo „Olympiacos“ (11/14) krepšininkais.

A.Vezenkovas nerado lygių (BNS nuotr.)

„Olympiacos“ varžovus sumindė 54 taškų skirtumu (4)

02.15 21:57

Lengvą pergalę kovai prieš COVID-19 skirtame draugiškame mače pasiekė Pirėjo Olympiacos ekipa, 111:57 (27:13, 33:17, 27:10, 24:17) sumindžiusi Misolongio Harilaos Trikoupis klubą.

Pirėjo klubas parodė pasitikėjimą Sh.McKissicu (BNS nuotr.)

„Olympiacos“ pratęsė kontraktą su vienu iš puolimo lyderių (6)

02.07 12:29

Banguotai šio sezono Eurolygoje rungtyniaujanti Pirėjo „Olympiacos“ komanda savo gretose ilgesniam laikui išlaikys svarbų gynėją.

G.Bartzokas gavo baudą (BNS nuotr.)

Eurolyga skyrė piniginę baudą G.Bartzokui (5)

02.02 12:29

Eurolyga paskelbė, kad Pirėjo Olympiacos vyriausiasis treneris Georgios Bartzokas sulaukė piniginės baudos.

L.Mavrokefalidis sulaukęs 36-erių išlaiko gerą žaidimą

Eurolygos klubų savaitgalis: prie gausių pralaimėjimų prisijungė ir L.Mavrokefalidžio nesulaikęs „Olympiacos“ (1)

02.01 22:09

Eurolygos klubai savaitgaliais ir toliau savo pajėgumą įrodinėja vietinėse pirmenybėse. Tiesa, po dvigubos savaitės rinkti pergales savo šalyse buvo itin sudėtinga.

Š.Jasikevičius nestokojo negatyvo

Š.Jasikevičius: trenerį žudo, kai komanda nesiklauso, kas jai sakoma ilgosios pertraukos metu

01.28 23:53

Barselonos Barcelona pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje, išvykoje dramatiškai 76:74 palauždama Pirėjo Olympiacos klubą.

K.Sloukas galėjo atnešti pergalę (Scanpix nuotr.)

Po karšto starto atvėsusi „Barcelona“ padedama fortūnos triumfavo Graikijoje (42)

01.28 22:56

Į įtemptą dramą Eurolygoje įsivėlė Barselonos Barcelona (17/6), išvykoje 76:74 (21:12, 19:18, 10:23, 26:21) palaužusi Pirėjo Olympiacos (11/12) klubą.

E.Messinai teisėjams rankos paspausti nepavyko

Kuriozas Milane: teisėja atsisakė spausti ranką E.Messinai (11)

01.27 12:41

Eurolygos 22-ojo turo mače Milano AX Armani komanda 90:79 nugalėjo Pirėjo Olympiacos krepšininkus.

K.Punteris gausiai rinko taškus (BNS nuotr.)

K.Punterio vedama „AX Armani“ pratęsta pergalių serija įsibrovė tarp Eurolygos lyderių

01.26 23:33

Pergalingą žygį Eurolygoje tęsia Milano AX Armani (14/7) ekipa, namie 90:79 (24:19, 20:15, 21:28, 25:17) palaužusi Pirėjo Olympiacos (11/11) klubą.

Grigonis (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ – „Olympiacos“ mačo skaičiai: M.Grigonio perdavimų gausa, skirtingos prancūzo pusės ir V.Spanoulio tritaškiai (1)

01.23 11:20

Kauno Žalgiris grįžo į pergalių kelią Eurolygoje ir Thomaso Walkupo dėka palaužė Pirėjo Olympiacos klubą. Krepsinis.net tradiciškai pateikia mačo skaičius.

K.Sloukas lemiamu metu prarado kamuolį (BNS nuotr.)

„Olympiacos“ protestuoja „Žalgirio“ pergalę – laukia Eurolygos išvados (95)

01.23 11:12

Pirėjo Olympiacos klubas Eurolygai pateikė oficialų protestą, kuriame skundžia Kauno Žalgirio dramatišką pergalę.

J.Lauvergne'as antroje mačo dalyje vedė žalgiriečius į pergalę (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ pažymiai: vieno epizodo herojus ir po pertraukos žodį taręs J.Lauvergne'as (6)

01.23 09:50

Kauno Žalgiris penktadienio vakarą Eurolygos varžybose pasiekė dramatišką pergalę. Kauniečiai namuose 81:79 palaužė Pirėjo Olympiacos krepšininkus ir įsirašė labai reikalingą tašką turnyrinėje lentelėje.

Th.Walkupas didžiuojasi pasiekta pergale (BNS nuotr.)

Herojumi tapęs Th.Walkupas: tai yra geriausias epizodas mano karjeroje (3)

01.22 23:17

Thomasas Walkupas tapo rungtynių didvyriu, lemiama ataka atnešdamas Kauno Žalgiriui pergalę prieš Pirėjo Olympiacos - 81:79.

Įdomus faktas

2001 m. Europos čempionato rungtynėse prieš Graikiją Bosnijos rinktinės krepšininkai sukėlė didžiules muštynes, kurioms numalšinti prireikė net policijos pajėgų. Iš aikštės buvo pašalinti 14 abiejų ekipų žaidėjų ir 8 delegacijų nariai. Rungtynes baigė tik du Bosnijos-Hercogovinos rinktinės krepšininkai.