suduva

M.Kiltinavičius turės visą būrį naujų žaidėjų (nuotr. D.Petraitis)

Tikslų nekeičianti „Sūduva-Mantinga“: praktiškai turime naują komandą (1)

09.22 12:03

Naujasis 7bet-NKL sezonas startuoja spalio 6-ąją dieną, todėl komandos jau pradėjo pasiruošimą. Tarp jų - ir Marijampolės Sūduva-Mantinga.

Pajūrio ekipa iškovojo vietą LKL (Dainius Lukšta, NKL)

Dramą laimėję „Gargždai“ triumfavo NKL ir iškovojo galimybę žaisti LKL (34)

04.23 21:35

7bet-NKL čempionato finalas buvo lyg tikra gladiatorių kova. Abi komandos kovėsi iki paskutinių sekundžių, o dramatišką pergalę, čempionų titulą ir bilietą į LKL iškovojo Gargždai.

Marijampoliečiai sieks titulo (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduva-Mantinga“ po trejų metų pertraukos grįžo į NKL finalą (4)

04.21 19:35

Pirmąja 7bet-NKL finalo dalyve tapo Marijampolės Sūduva-Mantinga.

Ž.Šimonis pataikė kertinį metimą (Dainius Lukšta, NKL)

Ž.Šimonio dvitaškis atvedė „Sūduvą-Mantingą“ į NKL finalo ketvertą, „Telšiai“ eliminavo „Mažeikius“ (1)

04.09 18:15

Marijampolės Sūduva-Mantinga dramatiškai tapo antrąja 7bet-NKL finalo ketverto dalyve.

E.Jezukevičius pelnė 24 taškus (Dainius Lukšta, NKL)

Aiškios atkrintamųjų poros: „Sūduva-Mantinga“ laimėjo NKL reguliarųjį sezoną, „Telšiai“ liko antri

03.12 21:35

Marijampolės Sūduva-Mantinga (32/6) užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) sezone.

A.Urbonas parodė universalumą (nuotr. Dominykas Repečka)

Marijampolės klubą link pergalės vedė į trigubą dublį taikęsis lyderis, telšiškiai laimėjo Gargžduose

02.26 18:20

Savo tvirtovėje visišką dominavimą rodė Mažeikiai (12/23).

A.Pukelis vedė į pergalę Šakių komandą (Nuotr. NKL)

NKL: A.Pukelio vedamas „Vytis“ pranoko „Mažeikius“, „Žalgiris-2“ patyrė nesėkmę

02.19 17:58

Šakių Vytis (19/14) pataikė 15 tritaškių ir iškovojo 19-ą pergalę 7bet-NKL.

M.Rubštavičius sumetė 19 taškų (nuotr. Dominykas Repečka)

NKL: nutrūko „Žalgirio-2“ pralaimėjimų ir „Sūduvos-Mantingos“ pergalių serijos (2)

02.17 19:56

Pirmajame kėlinyje pabėgęs Šakių Vytis (18/14) įsirašė dar vieną pergalę 7bet-NKL čempionate. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 95:70 (32:13, 25:17, 21:21, 17:19) užtikrintai susitvarkė su Mažeikiais (11/21).

E.Bružas vedė ekipą į pergalę (Nuotr. NKL)

NKL: „Gargždai“ išsivežė svarbią pergalę iš Telšių, „Žalgiris-2“ toliau klumpa

02.05 17:46

Šeštadienio vakarą 7bet-NKL čempionate vyko lyderių akistata. Po atkaklios kovos pergalę šventė Gargždai (24/6).

E.Džiaugys pelnė 22 taškus (nuotr. V.Kuralavičius)

NKL: uraganinį kėlinį sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Gargždus“, A.Šimonis išgelbėjo „Ryto“ dublerius (5)

01.29 18:00

Galingai po ilgosios pertraukos žaidusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (25/3) įsirašė dar vieną pergalę.

Š.Beniušis žaidė sezono mačą (nuotr. Dominykas Repečka)

Š.Beniušio sezono rungtynėse – „Sūduvos-Mantingos“ panaikintas 20 taškų deficitas ir triumfas (2)

12.23 20:06

Iš 20 taškų deficito išbridusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (19/3) Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmenybėse pratęsė pergalių seriją.

E.Džiaugys surinko dvigubą dublį (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ sutriuškino klaipėdiečius

11.23 20:29

Marijampolės Sūduva-Mantinga (13/1) tęsia pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienio vakarą namuose nukeltose 12-ojo turo rungtynėse 87:55 (22:12, 19:23, 25:12, 21:8) sutriuškino Klaipėdos Neptūną-Akvaservis (3/10).

L.Aukštikalnis pelnė 22 taškus (nuotr. V.Kuralavičius)

NKL: istorinis marijampoliečių rezultatyvumas ir solidus E.Dimša (1)

11.04 19:47

Į Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmenybių rekordą besitaikiusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (8/1) iškovojo triuškinamą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“ vėl laimėjo (Nuotr.: Vytautas Kuralavičius)

NKL: „Sūduva-Mantinga“ grįžo į pergalių kelią, „Mažeikiai“ laimėjo dramą, H.Kumpys tritaškiu pražudė „Vytį“

10.23 18:27

Ketvirtadienį pirmąją nesėkmę patyrusi Marijampolės Sūduva-Mantinga (5/1) sugrįžo į pergalių kelią.

Kiltinavičius (BNS nuotr.)

M.Kiltinavičius apie areną Marijampolėje: kažkiek viskas vyksta, gal ne tiek greitai, kiek norėtųsi (1)

10.07 15:16

Praėjusį sezoną per žingsnį nuo medalių likusi Marijampolės Sūduva-Mantinga šiais metais ir vėl puoselėja ambicingus tikslus.

Š.Beniušis dominavo kontroliniame susitikime (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ kontrolinėse rungtynėse įveikė „Atletą“ ir „Vytį“

10.03 12:54

Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Marijampolės Sūduva-Mantinga kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.

Ž.Šimonis žaidė sėkmingai (nuotr. V.Kuralavičius)

„Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo pergalingai

09.27 13:12

Marijampolės Sūduva-Mantinga praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes.

E.Jezukevičius liko Marijampolėje (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduva“ išsaugojo du svarbius žaidėjus

07.26 12:39

Marijampolės Sūduvos klubas pratęsė sutartis su dar dviem praeito sezono krepšininkais. Vidurio puolėjui Edvinui Jezukevičiui tai jau bus ketvirtasis sezonas Suvalkijos sostinėje, o gynėjas Justas Nausėdas prie komandos prisijungė 2020 m. vasarą.

E.Džiaugys keliasi į Marijampolę (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduvą-Mantingą“ papildė E.Džiaugys

07.14 13:47

Sudėties komplektacijos darbus tęsianti Sūduva-Mantinga puolėjų grandį sustiprino dar vienu žaidėju - Marijampolėje kitą sezoną rungtyniaus Evaldas Džiaugys.

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę (BNS nuotr.)

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę, P.Šakinis kelsis į kitą NKL klubą (13)

07.03 09:24

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) bręsta pokyčiai Marijampolės Sūduvos-Mantingos ir Gargždų komandose.

123...16

Įdomus faktas

Daugiausiai pratęsimų LKL – 3 (2003 10 25, Panevėžio “Aukštaitija - Vilniaus “Sakalai” 130:124 (21:19, 23:28, 22:21, 26:24, 10:10, 11:11, 17:11).