vainauskas

Vyrai dalijosi mintimis apie krepšinį

M.Balčiūnas ir J.Vainauskas: apie K.Maksvytį „Žalgiryje“, milijonų reikalaujančius rusus bei čempionato perkėlimą į Lietuvą (6)

04.22 09:10

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu bei Jonu Vainausku.

J.Vainauskas ir M.Balčiūnas dalijosi mintimis

M.Balčiūnas bei netikėtai prisijungęs J.Vainauskas: apie 8 eurus teisėjams, pasiūlymą Alytui, tikėjimą K.Maksvyčiu ir LKL klubus (14)

04.19 07:00

 Krepsinis.net portale – pirmoji „MISsMATCH“ dalis su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu. Prie jo, beje, netikėtai prisijungė ir Jonas Vainauskas.

J.Vainauskas permainų komandoje nežada („Mažeikių aido“ nuotr.)

J.Vainauskas: Vilnius yra galingas ir labai turtingas miestas, kur gali būti ne dvi, o 3–4 komandos (25)

02.07 14:02

Praėjusią savaitę Mažeikių klubo sporto direktoriumi tapęs Jonas Vainauskas apsilankė Mažeikių aido radijo stotyje, kur atsakinėjo į klausimus.

J.Vainauskas tapo NKL klubo sporto direktoriumi

J.Vainauskas tapo NKL klubo sporto direktoriumi (23)

02.02 10:48

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžianti Mažeikių ekipa paskelbė, kad jos sporto direktoriumi tapo Jonas Vainauskas.

J.Vainauskas keliauja žvalgyti Ganos (Krepsinis.net nuotr.)

J.Vainauskas keliauja į Ganą: noriu jiems papasakoti, ką mes mokame ir ką galime pasiūlyti (21)

01.07 14:10

Viena spalvingiausių Lietuvos krepšinio asmenybių Jonas Vainauskas vėl imasi aktyvios veiklos greta aikštės. Tik šįkart išklotos ne parketu, o plūkta žeme. Buvęs Vilniaus Lietuvos ryto ir Panevėžio Lietkabelio klubų vadovas keliauja išžvalgyti baltos dėmės krepšinio žemėlapyje, ateityje galinčios įgauti lietuviškų potėpių, rašo DELFI.

J.Vainauskas domisi galimybe perimti Prienų klubą (BNS nuotr.)

J.Vainauskas susidomėjo galimybe perimti Prienų klubą (24)

07.04 22:29

Rimtų problemų turintis Prienų krepšinio klubas gali patekti į gerai šio sporto pasaulyje pažįstamo Jono Vainausko rankas.

M.Purlys pasakojo apie etapą „Ryte“ (Foto: Dmitrijus Radlinskas)

M.Purlys: apie Vainauskus, galimybę ilgiau išlaikyti Šarą, G.Žiemelio planą ir seriją, po kurios „Rytas“ galėjo aplenkti „Žalgirį“ (8)

03.02 11:45

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Martynu Purliu, kurioje Panevėžio „Lietkabelio“ vadovas prisiminė laikus Vilniaus „Ryte“.

R.Kurtinaitis prisiminė įdomių istorijų

R.Kurtinaitis: apie „nešvarius“ mačus, J.Vainausko talentą, dovanų gautą automobilį, 103 tritaškius ir mėgstamiausią gėrimą (10)

08.12 07:00

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Rimu Kurtinaičiu, kurioje treneriui buvo užduoti trumpi ir konkretūs klausimai.

J.Vainauskas apsilankė podcaste „Iš eilutės“ (Krepsinis.net nuotr.)

„Iš eilutės“ su J.Vainausku: apie „Rytą“ Čempionų lygoje, „Žalgirį“ po Š.Jasikevičiaus ir ateities planus (23)

07.10 07:00

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

V.Romanovas kaltino „Lietuvos ryto“ klubo vadovus bandymu susitarti dėl finalo baigties

„Istorinis įvykis“: skandalingiausia LKL finalo serija (17)

03.21 07:00

Didžiausias krepšinio naujienų portalas Baltijos šalyse Krepsinis.net tęsia rubriką „Istorinis įvykis“. Kiekvieną antradienį Jums primename svarbiausius Lietuvos ir pasaulio krepšinio įvykius.

J.Vainauskas darbuojasi Liepojos klube (BNS nuotr.)

J.Vainausko nauja karjeros stotelė – Latvijoje (40)

01.10 14:39

Latvijos-Estijos krepšinio lygoje šiuo metu Liepojos Liepaja klubas užima keturioliktąją vietą tarp penkiolikos dalyvių.

J.Vainauskas teigė, kad R.Jarutis tėra D.Gudelio statytinis (BNS nuotr.)

J.Vainauskas: „Ryto“ žmonės dar nė karto nebuvo kartu atėję į darbą – kai visi susirinks, tada žiūrėsime, kas iš to gausis (47)

09.19 16:05

 Dabartinės krepšinio tendencijos nieko gero nežada: Lietuvos krepšinio federacija (LKF) neveikli, o Lietuvos krepšinio lyga (LKL) tėra rinkodaros šou. Tokią kategorišką nuomonę kalbėdamasis su lrytas.lt išdėstė Jonas Vainauskas - buvęs ilgametis Vilniaus Lietuvos ryto krepšinio klubo vadovas, su sostinės komanda dukart laimėjęs Europos taurę (2005 ir 2009 metais) ir penkis LKL čempionų žiedus.

B.Daviesas nusipelno geriausio legionieriaus prizo (BNS nuotr.)

LKL reguliaraus sezono Oskarai ir „Auksinės avietės“ (25)

05.13 10:00

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) reguliarusis sezonas - baigėsi. Visos ekipos sužaidė po 36-erias rungtynes, o antradienį startuos atkrintamosios kovos.

J.Vainauskas palieka Panevėžio klubą (BNS nuotr.)

„Lietkabelis“ atleido J.Vainauską (68)

12.28 17:47

Panevėžio „Lietkabelio“ sporto direktoriaus pareigas palieka Jonas Vainauskas, kurį klubas nusprendė atleisti po dviejų mėnesių darbo.

J.Vainauskas paaiškino savo sprendimus (www.kavolelis.lt)

J.Vainauskas: apie priimtus sprendimus, komandos naujokus, biudžetą ir šansus FIBA Čempionų lygoje (45)

12.03 11:02

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Pasaulio taurės atrankos „langą“ išnaudojo produktyviai – ruoštis antrajai sezono pusei susirinko stovykloje Druskininkuose.

S.Sinovecas keliasi į Panevėžį

„Lietkabelį“ papildė gynėjas iš Serbijos (110)

11.04 11:32

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda stiprina gynėjų grandį pasirašydama sutartį su Stefanu Sinovecu. 30 metų 193 cm ūgio serbas į Lietuvą atvyks pirmadienį vakare.

J.Vainauskas jau pradėjo darbus Panevėžio klube

J.Vainauskas: apie „Lietkabelio“ ateities viziją, santykius su „Rytu“ ir „Žalgirį“, į kurį reikia lygiuotis (35)

11.02 10:12

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa atliko antrąjį savo ėjimą šiame sezone – vyriausiajam treneriui Gintarui Kadžiuliui buvo padėkota už darbą, o jį pakeitė Nenadas Čanakas.

J.Vainauskas jungiasi prie Panevėžio klubo vadovų

Bomba: J.Vainauskas tapo „Lietkabelio“ sporto direktoriumi (127)

10.25 15:14

Panevėžio „Lietkabelyje“ – naujas veidas. Vienu iš dviejų pagrindinių klubo dalininkų tapo 37-erių Jonas Vainauskas.

G.Vainauskas norėjo registruoti prekės ženklą (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

„Ryto“ klubas užbėgo už akių G.Vainausko užmačioms (42)

08.17 17:31

„Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovas Gedvydas Vainauskas birželį kreipėsi į registrų centrą su prašymu užregistruoti prekės ženklą RYTAS.

Š.Jasikevičius pirmajame sezone uždirbdavo po 7 tūkst. JAV dolerių (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Atskleista, kiek Š.Jasikevičius uždirbo pirmajame sezone „Lietuvos ryte“ ir kokiais pinigais jį suviliojo „Union Olimpija“ (42)

05.26 14:33

Studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) baigęs Šarūnas Jasikevičius savo pirmąjį profesionalų kontraktą pasirašė su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu.

Įdomus faktas

1995 m. Madride (Ispanija) išleistoje knygoje “Europos pirmenybės 1935-1995” apie garsųjį Lietuva – Jugoslavija finalą rašoma: “Rungtynių pabaiga paliko slogų įspūdį. Buvo aišku, kad teisėjavimas nebeatitinka žaidimo lygio. FIBA gavo įspėjimą: arba turi kilti teisėjavimo lygis, arba degraduos krepšinis.”