Turnyrinės lentelės

Pasirinkite lygą:

LKL turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kauno „Žalgiris“
22
3
+485
2
Vilniaus „Rytas“
22
6
+239
3
Panevežio „Lietkabelis“
19
9
+152
4
Utenos „Juventus“
19
10
+74
5
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
12
17
-73
6
Prienų „CBet“
11
17
-92
7
„Šiauliai“
9
18
-185
8
Alytaus „Dzūkija“
9
19
-102
9
Klaipėdos „Neptūnas“
9
20
-228
10
Kėdainių „Nevėžis“
8
21
-270

Eurolyga turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Barselonos „Barcelona“
24
10
+237
2
Maskvos CSKA
24
10
+155
3
Stambulo „Anadolu Efes“
22
12
+234
4
Milano „AX Armani“
21
13
+121
5
Miuncheno „Bayern“
21
13
+34
6
Madrido „Real“
20
14
+74
7
Stambulo „Fenerbahče“
20
14
-18
8
Sankt Peterburgo „Zenit“
20
14
+123
9
Valensijos „Valencia“
19
15
+19
10
Vitorijos „Baskonia“
18
16
+123
11
Kauno „Žalgiris“
17
17
-15
12
Pirėjo „Olympiacos“
16
18
-46
13
Tel Avivo „Maccabi“
14
20
-34
14
Vilerbano ASVEL
13
21
-124
15
Berlyno ALBA
12
22
-138
16
Atėnų „Panathinaikos“
11
23
-126
17
Belgrado „Crvena Zvezda“
10
24
-185
18
Maskvos srities „Chimki“
4
30
-434

Europos taurė turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Badalonos „Joventut“
8
2
+66
2
Kazanės „Unics“
6
4
+30
3
Breso Burgo JL
6
4
+33
4
Belgrado „Partizan“
6
4
+26
5
Stambulo „Bahčešehir“
2
8
-17
6
Venecijos „Umana Reyer“
2
8
-138
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Paryžiaus „Levallois“
7
3
+23
2
Malagos „Unicaja“
7
3
+64
3
Baro „Mornar“
5
5
-19
4
Podgoricos „Budučnost“
5
5
0
5
Ulmo „Ratiopharm“
4
6
+13
6
Brešos „Leonessa Basket“
2
8
-81
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bolonijos „Virtus“
10
0
+116
2
Krasnodaro „Lokomotiv“
8
2
+99
3
Monako „Monaco“
6
4
+62
4
Andoros „MoraBanc“
3
7
-30
5
Panevežio „Lietkabelis“
2
8
-110
6
Antverpeno „Giants“
1
9
-137
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Las Palmo „Gran Canaria“
8
2
+66
2
Liublianos „Cedevita Olimpija“
7
3
+101
3
Trento „Dolomiti Energia“
6
4
+25
4
Nantero 92
4
6
-15
5
Bursos „Frutti Extra“
3
7
-54
6
Patrų „Promitheas“
2
8
-123
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Monako „Monaco“
5
1
+68
2
Badalonos „Joventut“
4
2
0
3
Nantero 92
2
4
-29
4
Malagos „Unicaja“
1
5
-39
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Paryžiaus „Levallois“
4
2
-6
2
Krasnodaro „Lokomotiv“
3
3
+25
3
Trento „Dolomiti Energia“
3
3
-5
4
Belgrado „Partizan“
2
4
-14
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bolonijos „Virtus“
6
0
+79
2
Podgoricos „Budučnost“
3
3
+9
3
Liublianos „Cedevita Olimpija“
3
3
-8
4
Breso Burgo JL
0
6
-80
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kazanės „Unics“
5
1
+76
2
Las Palmo „Gran Canaria“
3
3
-1
3
Andoros „MoraBanc“
3
3
0
4
Baro „Mornar“
1
5
-75

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
4
1
+63
2
Sasario „Dinamo“
3
2
-16
3
Orhuso „Bakken Bears“
2
3
-2
4
Stambulo „Galatasaray“
1
4
-45
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bursos „Tofaš“
4
2
+47
2
Nimburko ERA
4
2
+73
3
Dižono JDA
4
2
+8
4
Nikosijos „Keravnos“
0
6
-128
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Holono UNET
4
2
+24
2
Atėnų AEK
4
2
+22
3
Šolės „Cholet“
2
4
-10
4
Minsko „Cmoki“
2
4
-36
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Saragosos „Casademont“
5
1
+23
2
Ž. Naugardo „Nižnij Novgodord“
4
2
+33
3
Sombathėjaus „Falco“
3
3
+22
4
Lublin
0
6
-78
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Strasbūro SIG
4
2
+26
2
Rygos VEF
4
2
+25
3
Atėnų „Peristeri“
2
4
-4
4
Vilniaus „Rytas“
2
4
-47
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bambergo „Brose Bamberg“
6
0
+80
2
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
4
2
+35
3
Bilbao „RetaBet“
2
4
-6
4
Bolonijos „Fortitudo“
0
6
-109
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Ankaros „Turk Telekom“
5
1
+10
2
Aleksandrovaco „Igokea“
3
3
-13
3
Jeruzalės „Hapoel“
2
4
+10
4
Limožo CSP
2
4
-7
Group I
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Holono UNET
4
2
-11
2
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
3
3
+20
3
Brindizio „Enel“
3
3
+2
4
Bursos „Tofaš“
2
4
-11
Group J
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
5
1
+58
2
Burgoso „San Pablo“
4
2
+26
3
Aleksandrovaco „Igokea“
3
3
-13
4
Rygos VEF
0
6
-71
Group K
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Ž. Naugardo „Nižnij Novgodord“
4
2
+49
2
Strasbūro SIG
3
3
+17
3
Atėnų AEK
3
3
-39
4
Ankaros „Turk Telekom“
2
4
-27
Group L
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Nimburko ERA
5
1
+35
2
Saragosos „Casademont“
4
2
-1
3
Bambergo „Brose Bamberg“
2
4
+9
4
Sasario „Dinamo“
1
5
-43
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Burgoso „San Pablo“
5
1
+73
2
Brindizio „Enel“
4
2
+13
3
Ostendės „Filou“
2
4
-33
4
Stambulo „Daruššafaka“
1
5
-53

NBA turnyrinė lentelė

Rytų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Filadelfijos „76ers“
37
17
+290
2
Bruklino „Nets“
37
17
+257
3
Milvokio „Bucks“
34
20
+350
4
Atlantos „Hawks“
30
25
+116
5
Bostono „Celtics“
29
26
+109
6
Majamio „Heat“
28
26
-51
7
Niujorko „Knicks“
28
27
+67
8
Šarlotės „Hornets“
27
26
-49
9
Indianos „Pacers“
25
28
-22
10
Čikagos „Bulls“
22
31
-63
11
Toronto „Raptors“
21
34
+18
12
Vašingtono „Wizards“
20
33
-276
13
Klivlando „Cavaliers“
19
34
-394
14
Orlando „Magic“
17
37
-430
15
Detroito „Pistons“
16
38
-202
Vakarų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jutos „Jazz“
41
14
+521
2
Fynikso „Suns“
39
15
+387
3
Los Andželo „Clippers“
38
18
+387
4
Denverio „Nuggets“
34
20
+260
5
Los Andželo „Lakers“
34
21
+229
6
Portlando „Trail Blazers“
31
23
-11
7
Dalaso „Mavericks“
29
24
+89
8
Memfio „Grizzlies“
27
25
+70
9
San Antonijaus „Spurs“
26
26
-60
10
„Golden State Warriors“
26
28
-85
11
Naujojo Orleano „Pelicans“
25
29
-12
12
Sakramento „Kings“
22
32
-239
13
Oklahomos „Thunder“
20
34
-458
14
Hiustono „Rockets“
14
40
-351
15
Minesotos „Timberwolves“
14
42
-447