0:20 atkarpą pralaimėję šiauliečiai galiausiai įtikinamai nugalėjo Estijos klubą

(2)
Sausio 18 d. 17:43
P.Danusevičius buvo rezultatyviausias šiauliečių gretose („Šiaulių“ klubo nuotr.)

Šiaurės Europos krepšinio lygoje Šiaulių „Šiaulių-7bet“ (2/1) krepšininkai išlipo iš gilios duobės, į kurią įkrito antrajame kėlinyje, ir Liepojoje įtikinamai 82:63 (19:20, 9:26, 32:12, 22:5) nugalėjo Tartu „Ulikool“ (3/3) ekipą.

Antrojo kėlinio pradžioje, Pauliui Danusevičiui pasižymėjus, „Šiauliai-7bet“ pirmavo trimis taškais (23:20), tačiau tada Antano Sireikos auklėtinių puolimas aklinai įstrigo, o Estijos komanda surengė spurtą 20:0, kuris persvėrė rungtynių svarstykles į priešingą pusę (40:23).

Iš duobės šiauliečiai ėmė lipti po ilgosios pertraukos, kai surengė atkarpą 14:0 ir vėl ėmė lipti varžovams ant kulnų (45:49). Ketvirčio pabaigoje Danieliui Baslykui dviem baudų metimais pavyko išvesti A.Sireikos auklėtinius į priekį (58:57).

Lemiamame kėlinyje situaciją aikštelėje kontroliavo jau šiauliečiai, kurie įgijo dviženklį pranašumą (70:60), o iki finalinės sirenos jį tik didino.

Šiauliečiai į Liepoją išvyko be Giedriaus Staniulio, Jonathano Elmore'o, Donato Sabeckio ir Armino Urbučio.

„Šiauliai-7bet“: Paulius Danusevičius 21 (6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 20 (4/10 trit., 7 atk. kam.), Nemanja Bezbradica 12, Isaiah Armwoodas 11 (12 atk. kam.), Martynas Varnas 10 (10 rez. perd.), Danielius Baslykas 6 (10 atk. kam.).

„Ulikool“: Robinas Kivi 16, Emmanuelis Wembi (14 atk. kam.) ir Oliveris Suurorgas (5 rez. perd.) po 14, Patrikas Saalas 11.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės

Gairės: šiaulių 7bet