„Barcelona“ nepasigailėjo „Zenit“, bet lietuviai buvo blankūs

(28)
Spalio 22 d. 23:46
R.Jokubaitis atkovojo 5 kamuolius (Euroleague.net)

Eurolygoje ir toliau be pralaimėjimų žygiuoja Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (5/0) su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) sutriuškino Artūro Gudaičio bei Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/2).

„Zenit“ šeimininkams į atlapus kibo 10 minučių, tačiau antrajame ketvirtyje „Barcelona“ trijulė – Nicolas Laprovittola, Brandonas Daviesas bei Nigelis Hayesas – surengė atkarpą 14:0, kuri perlaužė rungtynių eigą (36:21).

„Zenit“ puolimas stagnavo ir antroje mačo dalyje, o „Barcelona“ susikrovė triuškinamą persvarą, kurios nebeiššvaistė. Ketvirtajame kėlinyje kelis sykius pasižymėjo R.Jokubaitis. Rungtynes katalonai laimėjo 84:58.

R.Jokubaitis per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems A.Gudaitis per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo, po dusyk prasižengė ir išprovokavo pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

M.Kuzminskas aikštėje praleido tik minutę, per kurią niekuo nepasižymėjo.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (4/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli po 11, Nicolas Laprovittola 8, Kyle'as Kuricas bei Rolandas Šmitas po 7.

„Zenit“: Jordanas Loydas, Dimitrijus Kulaginas, Billy Baronas bei Mateušas Ponitka (6 atk. kam.) po 8, Artūras Gudaitis 6, Conneris Frankampas 5.

Gairės: rokas jokubaitis