G.Žibėnas: apie kito sezono „Rytą“, neišnaudotą pasipriešinimą „Žalgiriui“, ryšį su Italija ir atimtą pasą

pirma „MISsMATCH“ dalis (21)
Rugpjūčio 17 d. 10:47
G.Žibėnas prisiminė praeito sezono iššūkius
G.Žibėnas prisiminė praeito sezono iššūkius
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida, kurios svečias – Vilniaus „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas.

Jis prisiminė iššūkius, kilusius praeito sezono metu, kai teko perimti klubo vairą.

„Mums pirma pusė nesiklostė kaip norėjome – tai buvo ne vien vyr. trenerio problema, aš pats buvau komandoje ir galėjau kažką keisti. Trūko gal teigiamesnės emocijos, sėkmės su traumomis ir kovido situacijomis. Taip pat vyko pokyčiai biure, nebuvo lengva tai sukontroliuoti. Dėl to negalima sakyti, kad tai – tik vyr. trenerio kaltė“, – sakė jis.

Treneris pripažįsta – iš „Ryto“ buvo galima tikėtis daugiau ir LKL finale, bet iš šių klaidų klubas pasidarė išvadas ruošiantis naujam sezonui.

„Malonu būtų, jei būtume kitaip sužaidę finalą, už jį kritikos strėlių nusipelnėme, tikrai norėjome daugiau, galėjome pasipriešinti „Žalgiriui“ geriau. 1 ar net 2 rungtynes galėjome žaisti iki paskutinių minučių, per kurias viskas spręstųsi. Bet „Žalgiris“ parodė jėgą, reikia jiems už tai atiduoti pagarbą“, – kalbėjo jis.

Treneris džiaugiasi, kad pavyko išsaugoti nemažą dalį žaidėjų, tiesa, gaila, jog išvyko toks žmogus kaip Dovis Bičkauskis.

„Nėra ko slėpti, labai gaila dėl Dovio, nes rūbinėje jis buvo labai mėgiamas žaidėjų, jis visada atiduodavo 110 proc. savęs ir treniruotėse, ir rungtynėse. Jis tapo tikras vilnietis, atstovavo juodą, raudoną ir baltą spalvas. Teko atsisveikinti, nes gynėjų grandyje klubo vizija buvo kita“, – kalbėjo G.Žibėnas.

Jis pradėjo pasakojimus ir apie gyvenimą užsienio šalyse – jų daugiau išgirsite antrojoje „MISsMATCH“ dalyje. Vienas minėtų atvejų – pabėgimas iš Irano, kuomet vos gavęs pasą vykti į jaunimo čempionatą G.Žibėnas nešė kojas į Italiją ir į šią Azijos šalį nebegrįžo.

„Paso neturėjau nuo pirmų dienų, jie man turėjo lyg padaryti trenerio licenciją, bet pasas kaip dingo, taip dingo. Atsimenu, mes su legionieriais serbais skraidydavome su akreditacijos kortele ir mūsų, aišku, nepraleisdavo. Mes visada laukdavome iki galo, eidavome į policijos kambarį, reikėdavo įrodyti tapatybę, jie skambindavo aukštesniems vadams, į komandas, į lygas, nes mes būdavome be paso. Mūsų pasą pasiėmė, kad neišvyktume iki sezono pabaigos, nes tokia patirtis jau buvo, kai išvyko amerikiečiai“, – pasakojo jis.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – G.Žibėno virsmas „Ryto“ vyr. treneriu

06:20 – jo atneštos permainos „Ryte“

07:30 – ką reiškia dirbti „Ryte“

13:00 – Donato Zavacko indėlis

18:50 – gailestis dėl D.Bičkauskio išvykimo

23:30 – pasibaigusi kantrybė Irane ir atimtas pasas

31:00 – ryšys su Italija

36:00 – Estijos ir Lenkijos čempionatų lygis

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: rytas, žibėnas
21 komentarai
Naujausi komentarai (21)
Geriausiai ivertinti (21)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys