J.Vainauskas keliauja į Ganą: noriu jiems papasakoti, ką mes mokame ir ką galime pasiūlyti

(21)
Sausio 7 d. 14:10
J.Vainauskas keliauja žvalgyti Ganos (Krepsinis.net nuotr.)
J.Vainauskas keliauja žvalgyti Ganos (Krepsinis.net nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Viena spalvingiausių Lietuvos krepšinio asmenybių Jonas Vainauskas vėl imasi aktyvios veiklos greta aikštės. Tik šįkart išklotos ne parketu, o plūkta žeme. Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ klubų vadovas keliauja išžvalgyti baltos dėmės krepšinio žemėlapyje, ateityje galinčios įgauti lietuviškų potėpių, rašo DELFI.

Pirmadienį 10 dienų turui J.Vainauskas keliauja į Ganą, kuri neturi skambių laimėjimų krepšinyje, bet šalyje bus ieškoma talentingų jaunuolių. 40-metis Lietuvos krepšinio pasiuntinys Ganoje įpareigotas surinkti informaciją apie vietos klubus ir kitas organizacines struktūras, o taip pat įvertinti esamą infrastruktūrą.

„Su Gana esame pasirašę du memorandumus. Vienas sudarytas su IBU, pagal kurį nuotoliniu būdu jau mokomi Ganos treneriai. Dabar priėjome prie antrojo, susijusio su praktinėmis veiklomis: žaidėjų rengimu taikant lietuvišką metodiką, akademijų steigimu. Tik prieš imantis jį įgyvendinti, ganiečiai norėjo, kad kažkas atvažiuotų įvertinti jų situacijos“, – Delfi žurnalistui Mindaugui Augusčiui sakė LKF generalinis sekretorius ir vienas IBU įkūrėjų Mindaugas Balčiūnas.

„Gana dar tik pradeda savo kelionę link didžiojo krepšinio. Jie žaidžia daugiausiai lauke, dažniau 3 prieš 3 nei 5 prieš 5. Klubai nėra pajėgūs, dalyvauja tik vietos regioninėse varžybose, rinktinė daug metų niekur nepatenka. Iš kitos pusės, kalbame apie didelę šalyje, kur krepšinis su boksu varžosi dėl antros pagal populiarumą sporto šakos statuso. Iš pradinių pokalbių su ganiečiais supratau, kad krepšinį jie tikrai myli ir nori jį vystyti. Todėl važiuoju konkrečiau susipažinti su lūkesčiais, kurių turi mūsų partneriai. Noriu jiems papasakoti, ką mes mokame ir galime pasiūlyti, ką nuveikėme per šimtą metų plėtodami krepšinį Lietuvoje, ir paklausti, ar juos tai domina“, – Delfi kalbėjo J.Vainauskas.  

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės

Gairės: vainauskas
21 komentarai
Naujausi komentarai (21)
Geriausiai ivertinti (21)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą