NCAA – „į minusą“ žaidęs A.Marčiulionis ir kuklūs S.Lukošiaus bei M.Arlausko pasirodymai

(5)
Sausio 9 d. 09:08
A.Marčiullioniui itin nesusiklostė rungtynės

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) Augusto Marčiulionio atstovaujama Saint Mary's „Gaels“ (12/4) universiteto komanda svečiuose 43:52 (16:28, 27:24) nusileido Brigham Young „Cougars“ (14/3).

A.Marčiulionis per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/5 trit.), atkovojo kamuolį, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Lietuvio ekipoje išsiskyrė 13 taškų surinkęs Matthiasas Tassas (15 atk. kam.), 10 taškų pridėjo Alexas Ducasas. Pralaimėjusiems 10 taškų surinko Te'Jonas Lucasas.

Nesėkmę patyrė ir Simono Lukošiaus atstovaujama Butlerio „Bulldogs“ (8/6), kuri namuose 72:87 (31:42, 41:45) nusileido Xavier „Musketeers“ (12/2).

S.Lukošius per 14 minučių įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Aaronas Thompsonas, 19 taškų pridėjo Bryce'as Goldenas, o nugalėtojus į pergalę vedė 25 taškus įmetęs Adamas Kunkelas.

Martyno Arlausko atstovaujamas Gonzagos universitetas (12/2) namuose 117:83 (63:41, 54:42) sutriuškino Pepperdine „Waves“ (6/10).

M.Arlauskas gavo 5 minutes pasireikšti, per kurias spėjo pelnyti 4 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei sykį suklydo.

Rezultatyviausiai „Bulldogs“ gretose žaidė 19 taškų surinkęs Antonas Watsonas, po 18 taškų pridėjo Chetas Holmgrenas (8 atk. kam.) ir Drew Timme'as. Pralaimėjusiems 21 tašką įmetė Houstonas Mallette'as.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai