O.Olisevičius buvo pagrindinis vedlys į pergalę po pratęsimo

Gruodžio 15 d. 20:59
O.Olisevičius pelnė 14 taškų (FIBA Europe nuotr.)

FIBA Europos taurės antrojo etapo J grupėje Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „Unahotels“ (2/0) svečiuose po pratęsimo 80:79 (13:11, 20:15, 14:21, 23:23, 10:9) palaužė Kijevo „Kyiv-Basket“ (1/1).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavęs O.Olisevičius prie pergalės per 26 minutes prisidėjo pelnydamas 14 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

O.Olisevičiui sėkmingai talkino 13 taškų surinkęs Mikaelas Hopkinsas, 12 taškų pridėjo buvęs Utenos „Uniclub Casino Juventus“ legionierius Bryantas Crawfordas, po 10 – Andrea Cinciarini (11 rez. perd.) ir Stephenas Thompsonas.

Kijevo komandoje išsiskyrė 23 taškus surinkęs Darrylas Woodsonas, 16 taškų pridėjo Jamesas Thompsonas (9 atk. kam.).

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės