Paaiškėjo, kurie teisėjai dirbs KMT finalo ketverte

(9)
Vasario 14 d. 13:44
G.Vilius darbuosis KMT turnyre (LKL nuotr.)
G.Vilius darbuosis KMT turnyre (LKL nuotr.)
Šaltinis: LKL

Jau šį savaitgalį Vilniuje įvyks viena didžiausių Lietuvos krepšinio švenčių – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas.

Paskutiniuosius pasiruošimo darbus atlieka ne tik krepšininkai, bet ir teisėjai. Citadele KMT finalo ketverto renginys vyks vasario 19–20 dienomis. Jo metu įvyks du pusfinaliai, mažasis ir didysis finalai, taip pat „Betsafe“ snaiperio konkursas.

Sklandžia Citadele KMT finalo ketverto eiga Vilniuje rūpinsis septyni teisėjai: Gytis Vilius, Tomas Jasevičius, Jurgis Laurinavičius, Saulius Račys, Artūras Šukys, Gvidas Gedvilas ir Gintaras Mačiulis bei du komisarai: Romualdas Brazauskas ir Kęstutis Pilipauskas.

Visi šie teisėjai turi patirties dirbdami aukščiausio lygio tarptautiniuose turnyruose, o penki iš jų dirbo ir praėjusių metų Citadele KMT turnyro finalo ketverte.

„Šiame sezone šie teisėjai pademonstravo aukščiausio lygio sugebėjimus. Jų darbą ir aukšta kvalifikacija įvertino ir LKL inspektoriai bei „Betsafe-LKL“ komandos. Neabejojame šių teisėjų profesionalumu“, – drąsiai tvirtino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) teisėjų direktorius Algimantas Pavilonis.

Gairės: kmt
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS