Sezono rungtynes sužaidęs D.Motiejūnas vedė „AS Monaco“ į užtikrintą pergalę Vilerbane

(11)
Sausio 18 d. 22:43
D.Motiejūnas žaidė puikų mačą (Euroleague.net)

Donatas Motiejūnas žaidė geriausias savo sezono rungtynes Eurolygoj, o jo atstovaujama Monako „AS Monaco“ (9/11) svečiuose 100:75 (27:24, 24:17, 24:12, 24:17) neturėjo didelių problemų su Vilerbano ASVEL (8/11) klubu.

Tai buvo neįprastą dieną žaidžiamos nukeltos 19-ojo turo rungtynės.

Pusantro ketvirčio kova buvo lygi ir nė viena ekipa labiau neatitrūko, tačiau vėliau ėmė vykti lūžis. 11:0 – taip atrodė Monako komandos spurtas, prie kurio prisidėjo ir D.Motiejūnas, o skirtumas tapo dviženklis – 45:33.

Didžioji pertrauka neišėjo į naudą šeimininkams, kurių bėdos tik didėjo: kėlinį dvitaškiu atidarė Alpha Diallo, šešis taškus pelnė D.Motiejūnas, tad ASVEL buvo beveik triuškinama – 59:41.

Svečiai toliau kontroliavo padėtį (71:50), lietuvis dominavo, o paskutinis kėlinys buvo formalumas – „AS Monaco“ pergalė nekėlė abejonių.

D.Motiejūnas per 23 minutes pelnė 22 taškus (9/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, kartą klydo, blokavo metimą, provokavo 5 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Tai efektyviausios D.Motiejūno sezono rungtynės. Lietuviui nedaug trūko iki karjeros rekordų, pasiektų dar 2011 metais, kai jis pelnė 26 taškus ir surinko 30 naudingumo balų.

29 naudingumo balai – naujas A.Diallo karjeros rekordas, tuo tarpu ASVEL klube geriausią asmeninį mačą žaidė ir 19 taškų pelnė bei 26 naudingumo balus rinko Marcosas Knightas.

ASVEL: Marcosas Knightas 19 (9 atk. kam., 26 n.b.), Dylanas Osetkowskis 15, Elie Okobo 10, Chrisas Jonesas 9, Kostas Antetokounmpo 6.

„AS Monaco“: Donatas Motiejūnas 22, Dwayne’as Baconas 21, Mike’as Jamesas 20 (4/7 trit., 7 rez. perd.), Alpha Diallo 17 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 29 n.b.), Yakuba Ouattara 10.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės

Gairės: asvel, motiejūnas, monaco