Sužvėrėjęs E.Tubutis tapo neįmenama mįsle K.Maksvyčiui ir atvedė į dramatišką pergalę

(3)
Sausio 13 d. 18:17
E.Tubutis surinko 29 naudingumo balus (FIBA Europe nuotr.)

FIBA Europos taurės antrajame etape dramatišką pergalę iškovojo Einaro Tubučio bei Arūno Mikalausko atstovaujama Leideno „ZZ Leiden“ (2/1), kuri svečiuose 91:88 (24:17, 21:28, 15:23, 31:20) privertė pasiduoti Permės „Parma“ (2/1) su Adu Juškevičiumi bei Eigirdu Žukausku ir treniruojamą Kazio Maksvyčio.

Šioje dvikovoje dirbo ir du teisėjai iš Lietuvos – Gintaras Vitkauskas bei Gintaras Mačiulis.

Sezono pasirodymą surengęs E.Tubutis per 31 minutę sumetė 19 taškų (6/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po dusyk pažeidė taisykles bei suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

A.Mikalausko sąskaitoje per 26 minutes – 9 taškai (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

„Parma“ gretose E.Žukauskas per 22 minutes įmetė 11 taškų (0/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

A.Juškevičius per 23 minutes pasižymėjo 11 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Be E.Tubučio „ZZ Leiden“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų surinkęs Asbjoernas Midtgaardas (6 atk. kam.). „Parma“ į priekį vedė po 19 taškų pelnę Jevgenijus Voronovas bei Jeremiah Hillas (7 rez. perd.).

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai