A.Mikalausko taškai ir E.Tubučio blokai priartino prie aukso

Gegužės 25 d., 22:07
A.Mikalauskas buvo rezultatyvus

Nyderlandų pirmenybėse tęsiasi finalo serija, sėkmingai besiklostanti lietuviams.

Leideno „ZZ Leiden“ ekipa namie 87:68 (22:26, 19:18, 28:14, 18:10) nugalėjo Hertogenboso „Heroes Den Bosch“ ir lenktynėse iki trijų pergalių atitrūko 2:1.

Nugalėtojai savo sąlygas įvedė tik po ilgosios pertraukos, tačiau antrąją mačo pusę laimėjo 46:24 ir su problemomis nesusidūrė.

Arūnas Mikalauskas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Einaras Tubutis per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, blokavo net 4 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sau ir varžovams uždirbo po 2 pražangas bei surinko 15 naudingumo balų.

28 taškų lietuvių klubui surinko Jhonathanas Dunnas (5/8 tritaškių), 20 – Worthy De Jongas (8 atk. kam.).

Hertogenboso ekipai 19 taškų pelnė Shane‘as Hamminkas (7 atk. kam.), po 10 – Edonas Maxhuni (5 klaidos) ir Thomasas Van Der Marsas.

Triumfas kitame mače atneštų „ZZ Leiden“ auksą, tačiau po to dar laukia bendros Nyderlandų ir Belgijos pirmenybių atkrintamosios.