ALBA pasaka baigta: šeštą pralaimėjimą iš eilės pratęsime išrašė „Crvena Zvezda“ vyrai (3) FOTOGALERIJA

Lapkričio 22 d., 23:16
ALBA vėl pralaimėjo (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje po pratęsimo išvargo Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/6) ekipa, kuri svečiuose 88:84 (20:19, 17:21, 18:17, 20:18, 13:9) sugebėjo palaužti Berlyno ALBA (3/6).

ALBA ekipai tai jau šešta nesėkmė paeiliui, prieš tai ji sezoną pradėjo trimis pergalėmis.

Pirmieji du ketvirčiai buvo permainingi, nors ALBA stengėsi laikytis priekyje – 40:35. Po pertraukos skirtumas augo (46:39), tiesa, Belgrado komanda neleido varžovams labiau įsibėgėti.

Tritaškiais keitėsi abi ekipos, o Luka Vildoza tempė į priekį „Crvena Zvezda“ (51:55), tuo tarpu Luka Mitrovičius pridėjo dar du taškus – 53:55. Galiausiai likus minutei iki trečio kėlinio pabaigos Ognjenas Dobričius lygino rezultatą – 55:55.

Labai lygi kova tęsėsi toliau. Įpusėjus paskutiniam kėliniui ALBA persvėrė rezultatą po to, kai ketvirtą savo tritaškį pataikė Jaleenas Smithas (67:65), o B.Lammersas skirtumą tik augino – 74:70. L.Vildoza ėmė gelbėti svečių ekipą (75:74), bet baudų mesti stojo Yovelis Zoosmanas. Tiesa, jis sugebėjo tik išlyginti rezultatą (75:75), kai liko minutė. Laikas seko, ekipos ėmėsi naudoti pražangas, galiausiai laukė pratęsimas.

Panašus scenarijus tęsėsi – nė viena komanda labiau nepabėgo, kol L.Vildoza ir Nemanja Nedovičius nepelnė taip reikalingų taškų Belgrado klubui – 85:81. Liko 52 sek., Y.Zoosmanas klydo, o N.Ivanovičius realizavo baudas – 87:81. Jos kone tvirtino pergalę svečiams.

J.Smithas gerino karjeros rekordus, pelnęs 23 taškus (5/12 trit.), atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

ALBA: Jaleenas Smithas 23 (5/12 trit., 8 atk. kam.), Benas Lammersas 12, Yovelis Zoosmanas ir Luke‘as Sikma – po 10, Tamiras Blattas 7 (7 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 21 (4/9 trit.), Nemanja Nedovičius 17 (5/12 dvit., 1/7 trit., 6 rez. perd.), Luka Mitrovičius 15, Filipas Petruševas (8 atk. kam.) ir Benas Bentilas – po 7.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti

Gairės: crvena zvezda, alba