Antrajame kėlinyje be G.Antetokounmpo likusi „Bucks“ po fantastiškos kovos pratęsė savo sezoną (19)

Rugsėjo 7 d., 01:25
Kh.Middletonas vedė komandą į pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Milvokio „Bucks“ ekipa 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:19, 11:8) po pratęsimo palaužė Majamio „Heat“ komandą ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1:3.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Bucks“ neteko savo lyderio Giannio Antetokounmpo, kuris verždamasis varžovų krepšio link susižeidė tą pačią dešiniąją čiurną, dėl kurios buvo grėsmė jam praleisti šį mačą. 19 taškų sumetęs graikas nukeliavo į rūbinę ir tuomet paaiškėjo, jog jo pasirodymas yra baigtas.

Nepaisant to, kad „Bucks“ prarado savo lyderį, komanda sugebėjo mobilizuotis ir visą laiką kvėpavo varžovams į nugaras. Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 3 minutėms „Heat“ grėsmingai nutolo (100:92), bet reguliaraus sezono laimėtojai laimėjo 5 minučių atkarpą 12:0 ir išsiveržė į priekį – 104:100. Čia pat „Heat“ išlygino rezultatą – 104:104.

Dar kartą „Bucks“ pirmavo po Brooko Lopezo metimo (106:104), o prasidėjus paskutinei minutei labai svarbų tritaškį įsmeigė Tyleris Herro – 107:106. Abiejų ekipų atakos buvo nesėkmingos ir 21 sekundę bei kamuolį savo rankose turėjo „Bucks“. Likus 1,9 sek. taisyklės buvo pažeistos prieš Donte DiVincenzo, kuris prametė pirmąją baudą, bet antroji pasiekė tikslą – 107:107. Lemiamas Gorano Dragičiaus metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimą dvitaškius pradėjo „Heat“, tačiau varžovai į tai atsakė savo 2 tiksliomis atakomis – 111:109. Po dar vieno netikslios Majamio ekipos atakos „Bucks“ išpuolis buvo įstrigęs ir paskutinę sekundę prieš dvitaškio zonos atakavusį B.Lopezą taisykles pažeidė Bamas Adebayo. Centras sumetė baudas (113:109), į ką T.Herro atsakė tritaškiu – 112:113. Didvyriu tapo Khrisas Middletonas, kuris pataikė tritaškį per varžovo rankas (116:112), bet čia pat T.Herro dar kartą parodė savo taiklią ranką – 115:116. Pražanga sustabdytas Kh.Middletonas buvo tikslus (118:115), o per likusias 2,2 sek. „Heat“ nesurengė atakos ir patyrė nesėkmę.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 36 (3/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 19 (11 min.), Ericas Bledsoe (0/6 tritaškiai, 10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Brookas Lopezas (2/5 tritaškiai, 5 atk. kam.) po 14, George‘as Hillas 12 (5 atk. kam.), Donte DiVincenzo 10.

„Heat“: Bamas Adebayo 26 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 20 (6/12 tritaškiai, 5 atk. kam.), Jae‘us Crowderis 18 (6/12 tritaškiai, 5 atk. kam.), Goranas Dragičius (1/9 tritaškiai, 4 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Jimmy Butleris (5 atk. kam.) po 17, Tyleris Herro 11 (3/6 tritaškiai).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: lapkričio mėnuo Eurolygoje. Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: nba, heat, bucks