„Ar pažįsti žalgirietį“: kinomanai, blogiausias šefas ir saviizoliacijos bičiuliai

Balandžio 23 d., 12:01
Th.Walkupas pateikė savo rekomendacijas (BNS nuotr.)
Th.Walkupas pateikė savo rekomendacijas (BNS nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

„Žalgiris TV“ kūrybinė grupė Kauno „Žalgirio“ komandos aistruoliams pristato naujausią jų pamėgtos rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą. Šį kartą žalgiriečiai gavo trijų skirtingų tematikų klausimus ir į kiekvieną iš jų turėjo atsakyti įtraukdami savo komandos draugus.

Pirmasis klausimas – kuriam komandos draugui žaidėjai skambintų dėl filmo rekomendacijos? Tarp atsakymų čia dominavo ekipos legionieriai, o ypač, Steve‘as Vasturia ir Thomasas Walkupas.

„Dėl filmo rekomendacijos skambinčiau Steve‘ui, mes šalia sėdime, tai nuolat apsikeičiame rekomendacijomis“, – sakė Marius Grigonis.

„Tikrai ne Paulius Jankūnas, jis nieko nesupranta, nes yra tam per senas. Manau, kad klausčiau M.Grigonio, nes jis matęs daug filmų“, – progos patraukti komandos draugą per dantį nepraleido Nigelas Hayesas.

REKLAMA

O kuris žalgirietis yra prasčiausias šefas virtuvėje? Čia komandos kapitonas surado progą atsikirsti prieš tai jam įgėlusiam N.Hayesui.

„Prasčiausias virėjas? Nigelas, nes į patiekalus nededa mėsos“, – mėsos nevalgančiam komandos draugui rėžė P.Jankūnas.

Tuo metu komandos draugų geru šefu įvardintas Martinas Gebenas spėjo, kad virtuvėje prasčiau sektis turėtų ekipos jaunimui.

„Tai turbūt kuris nors jaunuolis. Paprastai išsiverda makaronų, pasikepa vištienos ir neturi kažkokių kulinarių sugebėjimų“, – svarstė aukštaūgis.

Šiame rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizode pamirštas neliko ir su pandemija susijęs klausimas: su kuriuo „Žalgirio“ nariu rinktumeisi pakliūti į saviizoliaciją?

„Imčiau arba Karolį arba Mareką, vis tiek kartu praleidžiame daugiausiai laiko, geriausiai randame bendrą kalbą. Manau, kad saviizoliacijoje visai gerai sutartume“, – sakė R.Jokubaitis.

Daugiau šmaikščių ir įdomių žalgiriečių atsakymų į šiuos klausimus rasite pasižiūrėję naujausią „Žalgiris TV“ vaizdo įrašą klubo Youtube paskyroje.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL