Artėjant Europos čempionatui – bosnių pagalbos šauksmas valdžiai: vis dar trūksta lėšų dalyvavimui turnyre

Rugpjūčio 8 d., 16:15
Bosniai turi problemų (FIBA nuotr.)
Bosniai turi problemų (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Europos čempionatas artėja – iki jo lieka mažiau nei mėnuo, tačiau Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio federacija vis dar neišsprendžia rimtų problemų.

Jau prieš kurį laiką buvo pranešta, kad federacija susiduria su finansiniais sunkumais ir rinktinės dalyvavimas pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre yra pakibęs ant plauko.

Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio federacija išplatino pranešimą ir išreiškė padėką šalies bei miesto valdžiai už tai, kad jaunimas galėjo išvykti į čempionatus.

Vis tik šalies valdžia neįvykdė finansinių įsipareigojimų išmokėti atitinkamą sumą pinigų rugpjūčio pirmąją savaitę, tad kyla klausimas, ar bosniai galės vykti į draugišką turnyrą Estijoje. Taip pat pridedama, jog dalyvavimas Europos čempionate irgi nėra garantuotas.

Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio federacija viešai kreipiasi į institucijas, kadangi kitaip nesulaukia atsakymo. Neatmetamas variantas, kad blogiausias scenarijus dėl Europos čempionato išsipildytų.

Bosniai turi žaisti čempionato B grupėje su vokiečiais, vengrais, slovėnais, lietuviais ir prancūzais.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys