Avarinė situacija ir Jonavoje: su „Žalgiriu“ kovos su šešiais pagrindinės sudėties žaidėjais (22) interviu

Sausio 8 d., 12:32
V.Šeškus KMT mače neturės trijų startinio penketuko narių (LKL nuotr.)
V.Šeškus KMT mače neturės trijų startinio penketuko narių (LKL nuotr.)
Šaltinis: „BC Jonava“

Virginijus Šeškus ir jo treniruojama Jonavos „CBet“ krepšinio komanda pasitinka kol kas sunkiausią savaitę šiame sezone, kur per vieną savaitę net tris kartus susikaus su Lietuvos krepšinio flagmanais – Kauno „Žalgiriu ir Vilniaus „Rytu“.

„CBet“ komandoje antradienį buvo užfiksuoti du teigiami COVID-19 testų rezultatai, o po pakartotinų tyrimų penktadienį paaiškėjo, kad ir Edvinas Šeškus gavo teigiamą testo rezultatą ir bus priverstas praleisti sekmadienio susitikimą su „Žalgiriu“. Taip pat nerungtyniaus traumuotas Juanas Palaciosas, koronavirusu susirgę Evaldas Šaulys ir Kahlilas Thomasas.

Iš pagrindinių žaidėjų lieka tik 6 krepšininkai: Justinas Ramanauskas, Laimonas Kisielius, Vitalijus Kozys, Tomas Zdanavičius, Lachlanas Andersonas, Emmanuelis Lecomte'as. Taip pat keli jaunuoliai (Astijus Ivanovas ir Nedas Rauluševičius), kurie pasireikšti šiame sezone negauna.

REKLAMA

Apie praėjusį antradienį susiklosčiusią situaciją ir būsimus varžovus kalbėjo vyr. treneris V.Šeškus.

– Kaip atrodė antradienis, kai komandoje paaiškėjo teigiami COVID-19 testų rezultatai? Ar buvo daug nerimo, kad tos rungtynės gali būti nenukeltos?

– Nerimas buvo ne kiek dėl nukeltų rungtynių datos, kiek dėl pačio žaidimo paskutiniu metu. Žaidimas po paskutiniojo rinktinių lango nesiklijuoja, pastarosiose rungtynėse mums negalėjo padėti Lecomte'as ir Palaciosas, o dabar ateinančiam susitikimui tikrai praradome dar du starto penketo žaidėjus – Šaulį ir Thomasą, nes jiems buvo teigiami COVID-19 testų rezultatai.

– Kaip praleidote tas dienas saviizoliacijoje? Turbūt turėjote dar daugiau laiko išanalizuoti „Žalgirio“ žaidimą?

– Mes jau kurį laiką ruošiamės „Žalgiriui“, nuo to laiko, kai ištraukė burtus, vis tiek rinkome informaciją. Bet taip, dabar galiu peržiūrėti daugiau jų rungtynių. Taip pat per šias tris dienas namuose toliau aktyviai ieškojome žaidėjų, kurie galėtų sustiprinti mūsų komandą. Kartais pagalvoju, kad gal esame per daug išrankūs, bet tikrai nesinori pasikviesti į komandą bet kokį abejotiną variantą.

REKLAMA

– Ar fizinio rengimo treneris Aivaras žaidėjams sudarė kokį individualų treniruočių planą šioms trims dienoms namuose?

– Taip, sudarė. Žaidėjai turėjo save prisižiūrėti namuose ir palaikė kondiciją individualiai.

– „Žalgiris“ pastaruoju metu rungtyniauja tik vietiniame fronte ir turi kur kas daugiau laiko treniruotėms. Ar jų žaidime pastebite daugiau siurprizų varžovams?

– Jie paskutiniu metu labiau siurprizų į kitą pusę duoda. Pastarosiomis savaitėmis kaip „Žalgiris“, tai turėjo labai prastų rungtynių tiek Utenoje (kur prireikė pratęsimo), tiek Kėdainiuose ar Šiauliuose. Visumoje jiems šitas laikotarpis turėtų išeiti į naudą, bet ryškesnio progreso jų žaidime nesimato.

– Abi komandos nuo rugsėjį vykusio susitikimo atrodo labai pasikeitusios. Kaip manote, kas taurės rungtynėse bus esminiai faktoriai norint išsilaikyti prieš „Žalgirį“?

– Tikslas yra parodyti charakterį, ko galbūt nematėme keliose pastarose mūsų rungtynėse, ateiti į rungtynes su ugnele akyse ir noru žaisti. Mums bus labai sunku, nes neturėsim dviejų starto penketo žaidėjų, bet privalome kautis. Žiūrovai atėję mus pažiūrėti negali sakyti, kad komanda pėsčia vaikšto. Mes ir lapkritį buvome panašioje situacijoje, kai rungtyniavome 6-iese, bet tada nors matėsi kovingumas ir noras žaisti, privalome susigražinti tą nusiteikimą.

– Ar bendravote su Evaldu Beržininkaičiu? Gal jis išdavė ką prisiplanavę rytojaus rungtynėms?

– Buvom susiskambinę, sakė, jog labai daug prisiruošė visko ir labai gaila, kad vėl jų rungtynes nukėlė. Šiek tiek pajuokavome, bet visi esame profesionalai, dirbame savo klubams ir paslaptimis nesidaliname.


Gairės: Žalgiris, Šeškus, cbet
22 komentarai
Naujausi komentarai (22)
Geriausiai ivertinti (22)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą