„Baskonia“ neatlaikė L.Beliausko tritaškių vakarėlio (4)

Kovo 13 d., 22:50
L.Beliauskas iššovė tritaškiais

Netikėtu rezultatu baigėsi net keturių lietuvių susidūrimas Ispanijos pirmenybėse.

Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (8/15) savo arenoje sugebėjo palaužti Vitorijos „Baskonia“ (12/10) – 81:76 (17:16, 16:14, 22:24, 26:22).

Rungtynių „x faktoriumi“ tapo sužibęs Laurynas Beliauskas – 20 minučių, 22 taškai (1/3 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, po 2 perimtus ir prarastus kamuolius, 2 pražangos bei 22 naudingumo balai.

Jo komandos draugas Laurynas Birutis irgi buvo solidus – 26 minutės, 12 taškų (6/10 dvitaškių, 0/3 baudų metimų), 4 atkovoti ir prarastas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida, blokas, 3 pražangos, 5 varžovams iššauktos nuobaudos ir 13 naudingumo balų.

Lietuvių tandemui 19 taškų pridėjo Henry Ellensonas (2/7 tritaškių), 11 – Kassiusas Robertsonas.

Rokas Giedraitis Vitorijos klubui per 37 minutes pelnė 13 taškų (3/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 6, perėmė vieną ir prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 naudingumo balus.

20 taškų „Baskonia“ gretose surinko Wade‘as Baldwinas (8 atk. kam., 4 rez. perd.), 12 – Stevenas Enochas, 10 – Mattas Costello (13 atk. kam.).

J.Vainauskas: kodėl paliko „Lietkabelį“, kaip rado Čanaką, kodėl dirbo su „BeoBasket“ ir kaip su „Žalgiriu“ varžėsi dėl Jankūno parašo