„Bulls“ išsikapstė absurdišku išvarymu pažymėtose rungtynėse

Gruodžio 3 d., 08:10
T.Gibsonas rungtynes paliko vos spėjęs apšilti (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę pasiekė Artūro Karnišovo atstovaujama Čikagos „Bulls“ (15/8) ekipa.

„Buliai“ išvykoje 119:115 (37:19, 32:32, 20:32, 30:32) palaužė Niujorko „Knicks“ (11/11) klubą.

Svečiai triuškinančiai atitrūko dar pirmajame kėlinyje (37:17), tačiau trečiojo kėlinio viduryje šio pranašumo jau buvo nelikę. Prasidedant paskutinei mačo minutei rezultatas jau buvo lygus (111:111).

Zachas LaVine‘as tuomet sumetė baudų metimus, o netaiklius varžovų tritaškius šešiais taškais paeiliui pavertė pergalę įtvirtinęs DeMaras DeRozanas.

Amerikietis sužaidė dar vieną galingą mačą – 38 minutės, 34 taškai (12/19 dvitaškių, 10/11 baudų metimų), 6 atkovoti ir perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 klaidos bei 4 pražangos.

Rungtynės buvo pažymėtos ir gana absurdišku epizodu – už niekuo neišsiskiriantį ginčą su teisėjais dvi technines pražangas gavo ir iš aikštės išvytas buvo vos tris minutes sužaidęs Tajus Gibsonas.

Tomas Thibodeau liko prie minties rotacijoje nebesiremti Kemba Walkeriu. Gynėjui vietos aikštėje neatsirado net ir turint nemažai netekčių – padėti negalėjo apsirgęs R.J.Barrettas bei dėl traumų iškritę du vidurio puolėjai Nerlensas Noelis ir Jericho Simsas.

Čikagos klubas neturėjo Coby White‘o, kuriam nustatytas koronavirusas.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 34 (6 atk. kam., 12/19 dvitaškių), Nikola Vučevičius (7 atk. kam., 5/9 tritaškių) ir Zachas LaVine‘as (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 27, Lonzo Ballas 8 (5 atk.k am., 6 rez. perd., 3 blokai, 2/10 tritaškių).

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 30 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 7 klaidos), Alecas Burksas (7 atk. kam.), Derrickas Rose‘as (6 rez. perd.) ir Evanas Fournier (4/10 tritaškių, 4 per. kam.) po 16, Immanuelis Quickley 15 (3/9 tritaškių), Mitchellas Robinsonas 9 (8 atk. kam., 5 blokai), Obi Toppinas 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: Čempionų lygos komandos iš arti. Spausk ir žiūrėk >>