„Bulls“ sugrįžo D.DeRozano nukalta pergale prieš L.Jameso kariauną (15) kiti rezultatai

Gruodžio 20 d., 08:14
D.DeRozanas skriaudė gimtojo miesto komandą (Scanpix nuotr.)

Savaitę dėl gausių koronaviruso atvejų nerungtyniavusi Čikagos „Bulls“ (18/10) ekipa į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) batalijas grįžo pergalingai.

Artūro Karnišovo komanda namie 115:110 (28:22, 33:37, 22:25, 32:26) palaužė Los Andželo „Lakers“ (16/15).

„Lakers“ paskutinę minutę pradėjo pirmaudami (110:109), tačiau praleido DeMaro DeRozano taškus, o vėliau pasiuntė jį ir prie baudų metimo linijos. Šis abu kartus buvo tikslus, o po nevaisingos svečių atakos pergalę įtvirtino Lonzo Ballas.

D.DeRozanas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 38 taškus (11/24 dvitaškių, 16/17 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Puolėjas dėl COVID-19 iškrito dar anksčiau nei visa komanda ir nežaidė nuo gruodžio 5-osios.

LeBronas Jamesas jam atsakė per 39 minutes surinkdamas 31 tašką (10/14 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 8/11 baudų metimų), atkovodamas 14 ir perimdamas kamuolį, atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus, blokuodamas 2 metimus, 4 kartus suklysdamas ir 5 sykius prasižengdamas.

Abi komandos ir toliau kenčia dėl koronaviruso – rungtynėse žaisti negalėjo Zachas LaVine‘as, o „Lakers“ strategą Franką Vogelį pakeitė Davidas Fizdale‘as. Anthony Davisas nerungtyniavo dėl kelio raiščių traumos.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (14 atk. kam., 1/7 tritaškių, 6 rez. perd.), Carmelo Anthony 21 (5/12 tritaškių, 5 atk. kam.), Russellas Westbrookas 20 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Isaiah Thomasas 13 (3/7 tritaškių), DeAndre Jordanas 9 (7 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 38 (6 rez. perd., 16/17 baud. met.), Nikola Vučevičius (13 atk. kam.) ir Lonzo Ballas (3/9 tritaškių) po 19, Alexas Caruso 17 (9 atk. kam., 3/5 tritaškių), Javonte Greenas 9 (6 atk. kam.).