Madrido „Real“
II kėlinys, 4 min.
26
:
19
Atsinaujins po sek
Barselonos „Barcelona“

„Chimki“ palikęs treneris: apie A.Švedo perdėtas ambicijas, karį R.Kurtinaitį ir neišnaudotą savo šansą NBA (6) antra „MISsMATCH“ dalis

Sausio 25 d., 09:03
E.Kandratavičius pasakojo apie šansą vykti į NBA
E.Kandratavičius pasakojo apie šansą vykti į NBA
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su buvusiu Maskvos srities „Chimki“ fizinio rengimo treneriu Evaldu Kandratavičiumi.

Jis per savo karjerą tris kartus buvo susidūręs su Aleksejumi Švedu, tačiau palygino, ar rusas per tą laiką keitėsi. Pasak lietuvio, kiek bepavykdavo su juo pasikalbėti, rungtynių metu azartas ir konkurencija imdavo viršų A.Švedo žaidime.

„Jis dažnai dėl to linčiuojamas, dėl skubotų metimų, visi tą žino. Būna rungtynių, kai jis sužaidžia su mažesne iniciatyva ir komanda laimi. Tada galvoji – gal taip turėtų atrodyti komanda. Teko su juo bendrauti, padiskutuoti, bandžiau sakyti, kad gal čia žaidimo malonumas – komandinis žaidimas, jis supranta, tačiau užsižaidęs vėl pamiršta ir ambicijos jį užvaldo, savikontrolė prarandama. Ypač, kai žaidžiama su CSKA, kurie yra lyg mūsų priešai, o Jamesas – lyg jo tiesioginis konkurentas dėl rezultatyviausio žaidėjo vardo“, – pasakojo E.Kandratavičius.

REKLAMA

Ar „Chimki“ žvaigždei ir pačiam klubui būtų geriau sukti skirtingais keliais?

„Nežinau, kokiame lygyje yra jo savivertė. Jei jis vertina, kad yra antras žmogus po LeBrono, tai kokia komanda jam reikalinga?“, – juokdamasis svarstė treneris.

E.Kandratavičius apibendrino darbą su Rimu Kurtinaičiu, kuriam šį sezoną nekilo nė minties pačiam mesti vargus „Chimki“ ir pasiduoti.

„Kiek dirbau, ne iš vieno trenerio esu girdėjęs, kad gal reikia išeiti, kažkas yra ne taip, manyje bėda. Bet kaip Rimas sakė – lengviausia išeiti, galiu paliudyti, kad jis toks ir yra, jis yra karys“, – sakė jis.

Dabar laisvo laiko daugiau turėsiantis specialistas kalbėjo ir apie asmenines ambicijas bei neišnaudotą šansą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), dėl kurio dabar kiek gaila.

„Dirbau CSKA, o Karnišovas dirbo Hjustone. Viskas prasidėjo netikėtai man ir aš gavau pasiūlymą ten atvykti kabintis, būti fizinio rengimo trenerio asistentu. Bet turėjau kontraktą dar metams su CSKA ir atsimenu, pagalvojau: gerbiu CSKA, kad jie davė man galimybę, čia bus nepagarba išvykti. Net nekėliau klausimo – ar išleistumėte? Kartais dabar pagalvoju, gal reikėjo pabandyti“, – mąstė jis.

REKLAMA

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – apie keistai geras nuotaikas rūbinėje po pralaimėjimų

05:00 – apie Aleksejaus Švedo perdėtą azartiškumą

11:20 – apie ilgus metus darbo su A.Švedu

19:30 – apie Rimo Kurtinaičio galvos skausmus Pamaskvėje

25:00 – apie koronaviruso ir karantino pasekmes sportininkams

40:00 – apie asmenines ambicijas ir šansą NBA

51:00 – apie linkėjimą R.Kurtinaičiui  

Pirmoji pokalbio dalis:

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL