D.Adomaitis: apie „heito“ žinutes, nebūtą žaidėjų sabotažą Jeruzalėje, veiklą žiniasklaidos pusėje ir treniruočių ilgesį (11) pirma „MISsMATCH“ dalis

Gruodžio 14 d., 09:00
D.Adomaitis svečiavosi laidoje
D.Adomaitis svečiavosi laidoje
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida su treneriu Dainiumi Adomaičiu.

Joje specialistas kalbėjo apie naują savo rolę krepšinio podkaste, pasakojo, kas šioje veikloje žavi ir ką naujo teko išvysti atsidūrus labiau žiniasklaidos pusėje.

„Vienas tų dalykų, kad gali turėti kažkokią informaciją, bet negalėti jos pasakyti. Jūs turite labai daug informacijos – nemaniau (Juokiasi). Yra dalykų, kurių negali sakyti viešai, yra tokie, kurie padeda susiformuoti nuomonę, bet jų panaudoti negali. Darbas tikrai yra sudėtingas, negali blefuoti, negali pateikti netinkamą informaciją, gali suklysti gal kartą“, – sakė D.Adomaitis.

REKLAMA

Treneris teigė gaunantis nemažai žinučių iš krepšinio aistruolių ir kartais į jas atsakantis.

„Gavęs esu įvairiausių žinučių. Nė vienam nėra malonu gauti įžeidimus, bet tu nekreipi dėmesio į tokius dalykus: nežinai, koks tai žmogus, kokios būsenos jis siunčia tokius dalykus. Net ir aikštelėje, jei išgirsi komentarą iš tribūnos, matysi, kad žmogus dažnai sėdi neblaivus, ar verta kreipti dėmesį? Nemanau.

Ką tu gali atrašyti, jei tau parašo „Adomaiti, tu grybas“. Arba buvę situacijų, kad laimi rungtynes – sveikinimai, pralaimi – eik tu ten ir ten. Buvę, kad parašo: kaip pralaimėjote, nunešei mano stafkę. Kol po to supratau, kas ta stafkė“, – juokėsi treneris.

D.Adomaitis pasakojo apie trumpą, bet nemažai patirties atnešusią patirtį Jeruzalės „Hapoel“ ekipoje.

„Eidamas į „Hapoel“ labai rizikavau ir tą žinojau, ta rizika nepasiteisino. Labiausiai gaila, kad nebuvo norėta daryti taip, kaip buvo kalbėta pradžioje, buvo nueita nuo tų idėjų, nebuvo padaryta kaip reikia.

Sabotažų nebuvo, buvo aiški viena situacija: po pirmo susitikimo su trenerių kolektyvu ir fizinio rengimo treneriais buvo aiškiai pasakyta – penki žaidėjai yra raudonoje zonoje, nes jie žaidžia po 30–35 minutes, laiko klausimas, kada prieisime iki traumų. Pradėjome derinti krūvį, minutes, net rizikuodami, jog pralaimėsime rungtynes, bet viskas priėjo iki to, kad trys iš jų vis tiek patyrė traumas. Kai atėjo vasario „langas“, treniravomės tik 6–8 žmonės“, – pasakojo jis.

REKLAMA

Antroje „MISsMATCH“ dalyje išgirsite daugiau pokalbio apie rinktinę, Vilniaus „Rytą“, ryšį su Šarūnu Jasikevičiumi ir kitus D.Adomaičio karjeros niuansus. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 rolė krepšinio podkaste

06:29 ko trūksta iš žiniasklaidos pusės

08:30 ryšys tarp žaidėjų ir žurnalistų

12:50 socialinių tinklų ir komentarų įtaka žaidėjams

18:00 atrašinėjimai žmonėms

21:00 posakis „jums čia lengva kalbėti“

27:15 ko pasiilgsta iš treniravimo

30:59 sudėtingas etapas „Hapoel“ klube

39:20 daug atsakomybės turėjusios darbovietės

43:00 sprendimas, kokiu atveju trauksis iš rinktinės


Gairės: adomaitis, missmatch
11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti