D.Giannakopoulos norėtų susigrąžinti Ž.Obradovičių ir V.Spanoulį (11)

Rugpjūčio 7 d., 18:02
D.Giannakopoulos norėtų komandoje vėl matyti Ž.Obradovičių ir V.Spanoulį
D.Giannakopoulos norėtų komandoje vėl matyti Ž.Obradovičių ir V.Spanoulį
Šaltinis: Krepsinis.net

Aštriais pasisakymais garsėjantis Atėnų „Panathinaikos“ komandos savininkas Dimitris Giannakopoulos šįkart pasisakė apie legendinį trenerį Željko Obradovičių, kitoje barikadų pusėje esantį Vassilį Spanoulį ir konfliktą su Eurolyga.

„Obradovičius yra geriausias Europos treneris, kuomet savo komandoje jis turi žvaigždes ir gali valdyti didelį biudžetą. Mes niekada jo nematėme mažesnėje komandoje su mažesniu biudžetu ir nežinau, koks sėkmingas jis būtų stovėdamas prie silpnesnės komandos vairo. Aš visada noriu geriausio savo komandai, todėl norėčiau jį vėl matyti prie „Panathinaikos“ vairo. Visgi, manau, kad palikdamas Atėnus Željko padarė didelę klaidą“, – mintis dėstė graikas.

„Spanoulis yra puikus žaidėjas, visada pirmas atvykdavo į salę ir palikdavo ją paskutinis. Jei jis nebūtų pernelyg susietas su „Olympiacos“, norėčiau jį susigrąžinti iškart, tačiau žinau, kad tai yra neįmanoma.“

„Turėjome keletą susitikimų su Eurolyga, kuriuose aptarėme tam tikrus klausimus ir išklausėme vieni kitų nuomones. Supratome, kad abi pusės padarė tam tikrų klaidų, pasmerkiau ir savo išsišokimus. Kaip bebūtų, manau, kad Eurolyga suprato, jog negali pakenkti tokiai komandai kaip „Panathinaikos“. Netrukus bus paskelbtas pranešimas apie šį konfliktą ir visą situaciją“ – užbaigė D.Giannakopoulos.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga