D.Motiejūnas: apie „balaganą“ Monake iškuopusį S.Obradovičių, lūžį žaidime, išbrauktas pergales ir vertės įrodinėjimą (1) pirma „MISsMATCH“ dalis

Kovo 22 d., 08:30
D.Motiejūnas šiuo metu jaučiasi laimingas Monako klube
D.Motiejūnas šiuo metu jaučiasi laimingas Monako klube
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart svečiuojasi Donatas Motiejūnas.

Pirmojoje pokalbio dalyje Monako „AS Monaco“ puolėjas komentavo pakitimus Eurolygos turnyro lentelėje. Pašalinus Rusijos klubus, Monako komanda gana stipriai nukentėjo – neteko net keturių pergalių.

„Mus parankiau ir gal logiškiau būtų buvę skaičiuoti pergalių procentą. Vieni yra sužaidę daugiau, kiti – mažiau, tačiau tu žaidi, aukoji save, kūną, nemeluosiu – gaila. Mike’as Jamesas irgi sako: tai kaip su šių mačų statistika, ji irgi nusibraukia? Yra klausimų, kuriais  diskutuojame tarp savęs rūbinėje“, – sakė D.Motiejūnas.

REKLAMA

Jis taip pat pasakojo, kokį didelį ir gal ne visiems matomą darbą Monake nuveikė treneris Saša Obradovičius, kuris pakeitė nesėkmingai startavusį Zvezdaną Mitrovičių.

„Saša nuveikė nežmonišką darbą. Reikia nusilenkti prieš tokį trenerį. Prieš jam ateinant kalbėjau su žaidėjais, jie sakė, kad bus sunku. Bet pamačiau, kad jis yra aukščiausios klasės treneris, dėjęs didelius žingsnius į priekį. Jam atėjus pasikeitė daug kas: išryškėjo rolės, žaidėjai nebe mėtomi, turi stabilų vaidmenį.

Jis daro dalykus, kurių anksčiau nebuvau matęs, jog atliktų vyr. treneriai: pvz., rytinėse treniruotėse paduoda kamuolius, niekada neišeina iš treniruotės pirmas, kas vykdavo prieš tai. Net esu keliskart likęs padirbėti su treneriu Virginijumi, o Saša neišėjo tol, kol nebaigėme treniruotės. Jis ateina pirmas ir išeina paskutinis, tai rodo jo meilę, atsidavimą, gyvenimą krepšiniu. Jaučiu didelę pagarbą jam už tai, ką jis daro komandai ir man“, – pasakojo D.Motiejūnas.

Savo žaidimo lūžį lietuvis taip pat aiškina pokyčiais trenerių štabe. Dabar aukštaūgio statistika Eurolygoje per 20 minučių siekia 10,7 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 12,1 naudingumo balo.

„Atėjus šiam treneriui, žinojau, kad blogiau, kažin, ar gali būti. Balaganas krepšinyje ir visur buvo nepakeliamas. Aikštėje strategijos nebūvimas žlugdė mus visus, nes negaudavome aiškaus atsakymo, kaip ginamės ar puolame. Tu vykdai trenerio užduotis, o tada visi šneka: žiūrėk, Motiejūnas nepasigina. Nors tai buvo trenerio prašoma gynyba. Dabar girdžiu: oho, kaip gerai jis ginasi. Nes treneris iš manęs to reikalauja“, – lygino jis.

REKLAMA

D.Motiejūnas taip pat teigė, jog prieš kelerius metus suprato, kad jo didžiausias tikslas – mėgautis žaidimu, o ne įrodinėti kažką kitiems bei sau.

„Treneris Virginijus man pasakė: tau nieko gyvenime nereikia niekam įrodyti. Kodėl tu turi galvoti, ką kiti kalba apie tave? Tu dirbi taip, kaip niekas nedirba šiame sporte, atiduodi visą save ir dar galvosi, kur kas po langais tau rėkauja?“, – mąstymą pakeitusį pokalbį prisiminė D-Mo.

Jau netrukus antroje dalyje – apie smagią „lietuvišką“ kompaniją Monake, Leo Westermanno negirdėtą istoriją, prasilenkimą su Formulės 1 žvaigždėmis ir žaidėjų norą atstovauti Kazio Maksvyčio komandoms. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – Eurolygos turnyro lentelės pakitimas

06:40 – susimąstyti vertęs pralaimėjimas „Žalgiriu“ ir besikartojančios klaidos

10:00 – Sašos Obradovičiaus indėlis, keičiant „AS Monaco“ veidą

19:30 – lūžis D.Motiejūno žaidime

22:00 – ar pernai metai buvo tinkamiausias laikas palikti Kiniją

25:30 – ar D.Motiejūnas pasiilgo intelektualesnio Europos krepšinio

REKLAMA

27:14 – kodėl nereikia niekam nieko įrodinėti

30:00 – komandų ir žaidėjų reakcija į tai, kad turi asmeninį trenerį  


Gairės: motiejūnas, monaco
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL