D.Sabonio dežavu – galingas pasirodymas vėl baigėsi vieno taško pralaimėjimu (8) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Spalio 23 d., 07:11
D.Sabonis lieka be pergalių (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną Indianos „Pacers“ (0/2) pradėjo dviem beveik identiškais pralaimėjimais minimaliu skirtumu.

Domanto Sabonio ekipa antrajame susitikime išvykoje po pratęsimo nusileido Vašingtono „Wizards“ (2/0) – 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12).

Indianos klubas dar ketvirtajame kėlinyje turėjo lipti iš dviženklio deficito ir sugebėjo tai įgyvendinti, paskutinę minutę pasitikdamas su trijų taškų persvara – 123:120. Vis dėlto Spenceris Dinwiddie pataikė iš toli, o pergalinga tapti galėjusi ataka baigėsi Malcolmo Brogdono klaida ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje dramos vėl netrūko – D.Sabonis likus žaisti pusantros minutės išvedė „Pacers“ į priekį (131:129), bet rezultatą lygino Kyle‘as Kuzma. Davis Bertanis tada pataikė iš toli, K.Kuzma pridėjo baudos metimą ir paskutinis M.Brogdono metimas tik sušvelnino pralaimėjimą.

Lietuvis per 43 minutes pelnė 28 taškus (8/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė D.Sabonio kompanionas priekinėje linijoje Mylesas Turneris, varžovams atseikėjęs 40 taškų.

Vašingtono komanda bombardavo varžovus tritaškiais (19/38, 50 procentų taiklumas) ir per 53 žaidimo minutes suklydo vos 9 kartus bei visą tai pasiekė be klubo skausmus pajutusio lyderio Bradley Bealo.

Mačas buvo pažymėtas broliška akistata – vienas prieš kitą žaidė Justinas ir Aaronas Holiday‘ai. Tarpsezoniu „Pacers“ išmainytas jaunėlis A.Holiday‘us nežymiai pranoko brolį, įmesdamas 7 taškus.

„Pacers“: Mylesas Turneris 40 (10 atk. kam., 5/9 tritaškių, 3 blokai), Domantas Sabonis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Malcolmas Brogdonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 28, Chrisas Duarte 15 (5 rez. perd., 3/8 tritaškių), T.J.McConnellis ir Jeremy Lambas po 9.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 34 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 6/9 tritaškių), Kyle‘as Kuzma 26 (11 atk. kam., 5/8 tritaškių), Raulis Neto 18, Davis Bertanis 17 (4/9 tritaškių), Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.).