D.Šalenga po Naujųjų metų gali palikti "Rūdupio" ekipą (27)

Gruodžio 19 d., 13:51
salenga dainius 11
salenga dainius 11
Šaltinis: Lrytas

„Patekome į tokį graikišką rudenėlį“, - šyptelėjo Virginijus Šeškus. Tačiau mėgautis graikiška saule Prienų „Rūdupio“ ekipos treneris ir jo krepšininkai neturi kada. Nors kelionėn į paskutines Europos taurės turnyro rungtynes su Salonikų „Aris“ prieniškiai išsirengė rekordiškai anksti, visas tris dienas jie skirs ne vietinių įžymybių apžiūrai, bet tam, kad kuo kruopščiau pasirengtų mačui, lemsiančiam, kuri iš šių ekipų pelnys paskutinį kelialapį C grupėje į „Last 16” etapą.

Po 3 pergales ir 2 pralaimėjimus turinčiam „Rūdupiui“, kaip ir „Aris“, kelią tolyn atvers tik pergalė bet kokiu skirtumu.

Suprasdami dvikovos svarbą prieniškiai į Salonikus išskrido ne rungtynių išvakarėse – pirmadienį, o dar sekmadienio naktį.

„Jau sekmadienį perpiet buvome Graikijoje, įsikūrėme viešbutyje. „Aris“ pas mus taip pat atkeliavo daug anksčiau, todėl ir mes nenorėjome likti skolingi. Turėsime daugiau laiko apsiprasti prie vietos sąlygų“, - aiškino V.Šeškus.

REKLAMA

- Kalbant apie nuostolius, sklinda gandai, kad po Naujųjų metų klubas gali atsisveikinti su vienu lyderiu Dainiumi Šalenga. Ar tiesa, kad buvęs žalgirietis kelia sparnus į užsienį?

- Jo sutartyje su „Rūdupiu“ yra numatyta galimybė iki sausio vidurio persikelti į kitą komandą. Mes su Dainiumi apie tai šnekėjome. Jeigu jis gaus gerą pasiūlymą iš užsienio, dėl kurio tikrai verta keisti komandą, tada gal ir išvyks. Dabar Dainius kaip tik sužaidė keletą labai gerų rungtynių (į „Lietuvos ryto“ ekipos krepšį įmetė net 27 taškus. - Red.). Tikimės jo pagalbos ir Graikijoje. Kita vertus, jeigu patektume į antrą Europos taurės varžybų etapą, gal atsirastų daugiau galimybių D.Šalengą išlaikyti Prienuose.

Zigmas Jurevičius,  "Lietuvos rytas"

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: lkl, šalenga, rūdupis
27 komentarai
Naujausi komentarai (27)
Geriausiai ivertinti (27)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga