Dominavęs D.Mitchellas ir toliau tęsia puikią „Jazz“ seriją

Sausio 22 d., 09:35
D.Mitchellas puikiai atakavo iš toli (Scanpix nuotr.)

Pergalių seriją iki septynių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė galingai žygiuojanti Jutos „Jazz“ (11/4) komanda.

Jutos klubas namuose palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/9) ekipą, kuri suklupo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes – 129:118 (31:43, 39:26, 30:23, 29:26).

Svariausiai prie šio laimėjimo prisidėjo geriausias rungtynes šiame sezone sužaidęs Donovanas Mitchellas – „Jazz“ ekipos gynėjas per 34 minutes įmetė net 36 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

Su septyniomis pergalėmis iš eilės „Jazz“ šiuo metu yra „karščiausia“ NBA komanda.

Per 20 minučių Joe Inglesas atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, o tai – geriausias australo rezultatas šiame sezone.

Jutos klubas Vakarų konferencijoje turi tokį patį rezultatą kaip ir Los Andželo „Clippers“ ekipa – abi jos atsilieka tik nuo pergale daugiau turinčių to paties miesto „Lakers“ (12/4) krepšininkų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 36 (6/8 tritaškiai, 5 rez. perd.), Mike'as Conley 20 (6 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 19 (3/10 tritaškiai), Bojanas Bogdanovičius 16 (1/5 tritaškiai), Rudy Gobertas 12 (11 atk. kam., 4 bl.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27, Brandonas Ingramas 23 (4/6 tritaškiai), Lonzo Ballas 14 (2/6 tritaškiai), J.J.Redickas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 11.