Dominavęs J.Vesely ir N.De Colo tandemas parklupdė CSKA (14)

Sausio 22 d., 20:59
N.De Colo buvo nesulaikomas (Euroleague.net)

Gerą formą Eurolygoje ir toliau demonstruoja Stambulo „Fenerbahče“ (11/10), išvykoje 89:83 (15:21, 23:17, 25:28, 26:17) parklupdžiusi Maskvos CSKA (15/6).

CSKA pelnė pirmuosius mačo taškus, o Tornike Shengelia dvitaškiu su pražanga sužaidus vos šešias minutes suteikė šeimininkams dviženklę persvarą – 16:6. „Fenerbahče“ rezultatą išlygino tik su antrojo kėlinio sirena, kai iš toli pataikė DyShawnas Pierre‘as – 38:38.

Likus žaisti pusketvirtos minutės D.Pierre‘as dar kartą lygino rezultatą – 75:75. Tada iniciatyvos ėmėsi šešis taškus paeiliui pelnęs Janas Vesely ir pradedant paskutinę minutę „Fenerbahče“ pirmavo (84:80). Iš šios duobės CSKA jau neišlipo, kai tritaškę vinį į karstą įkalė Nando De Colo.

Edgaras Ulanovas šį kartą buvo blankus – per 18 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir liko be naudingumo balų.

Nesustabdomai žaidę N.De Colo ir J.Vesely dviese pelnė 46 taškus ir surinko 70 naudingumo balų.

Stambulo ekipai tai buvo jau šeštoji pergalė paeiliui, o CSKA suklupo trečią kartą per keturis mačus, šioje serijoje įveikdama tik Kauno „Žalgirį“.

CSKA žvaigždė Mike‘as Jamesas šiame mače peržengė 300 karjeros Eurolygoje tritaškių ribą. Ją yra peržengę vos du lietuviai – Artūras Milaknis (397) ir Šarūnas Jasikevičius (315). M.Jamesas tapo 22-uoju tai atlikusiu žaidėju, o prie išskirtinio klubo netrukus turėtų prisijungti ir Luigi Datome (298) bei K.C.Riversas (295).

Rungtynes „Megasport“ arenoje gyvai stebėjo daugiau nei 4 tūkstančiai gerbėjų.

„Fenerbahče“ naujokas Kyle‘as O‘Quinnas jau pasiekė Turkiją ir prie komandos turėtų prisijungti šiai vos grįžus iš Maskvos bei debiutuoti galės jau kitą savaitę.

CSKA: Tornike Shengelia 18 (6 klaidos), Janis Strelniekas, Danielis Hackettas ir Nikola Milutinovas (7 atk. kam.) po 12, Mike‘as Jamesas 11 (2/8 tritaškių).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 24 (10/15 dvitaškių, 32 naud. bal.), Nando De Colo 22 (9 rez. perd., 38 naud. bal.), Jarrellas Eddie 17, DyShawnas Pierre‘as 10, Lorenzo Brownas ir Marko Guduričius po 8.