Dviejų LKL žaidėjų atstovaujama komanda nusileido „JL Electrified“ (3) FOTOGALERIJA

liepos 27 d., 17:54
M.Valinsko pastangų pergalei nepakako („Optibet Summer League“ nuotr.)

„Optibet Summer League“ turnyre antrąją pergalę iškovojo „JL Electrified“ (2/0), kuri po pratęsimo 68:64 (18:17, 16:14, 4:12, 22:17, 8:4) pranoko dviejų Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) praėjusiame sezone rungtyniavusių žaidėjų atstovaujamą „Fantazijos.lt“ (1/1) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 18 taškų surinkęs Kay'us Bruhne, 17 taškų pridėjo Rafaelis Rodriguesas (10 atk. kam.), 15 – Ignas Juškevičius.

Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė Marius Valinskas (4/8 trit.), 12 taškų pridėjo Rytis Pipiras, 9 – Deividas Sabeckis (6 rez. perd.). Praėjusiame sezone Kėdainių „Nevėžio“ garbę gynęs Grantas Vasiliauskas per 24 minutes nesukrapštė nė taško (0/4 dvit.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: laimėk bilietus į Žalgirio mačą. Spausk ir žiūrėk >>