Dviženklis Š.Vasiliauskas nepadėjo komandai išvengti sutriuškinimo

Kovo 15 d., 20:59
Š.Vasiliauskas pelnė 10 taškų

Triuškinantį pralaimėjimą Rumunijos lygoje patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Voluntario CSO (18/3) komanda, kuri svečiuose 75:97 (25:20, 21:23, 26:8, 30:19) nusileido Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ (20/1) ekipai.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, 3 – prasižengė, provokavo 4 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams 22 taškus pridėjo Patrickas Richardas (8 atk. kam.), pralaimėjusiems 15 pelnė Rollandas Torokas.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas

Gairės: vasiliauskas