Kauno „Žalgiris“

„Fenerbahče“ sulaukė papildymo, bet dar kartą nusileido CSKA ekipai (6)

Balandžio 23 d., 21:59
D.Hackettas vedė CSKA į pergalę (Scanpix nuotr.)

Eurolygos ketvirtfinalio antrajame mače Maskvos CSKA ekipa namuose 78:67 (23:25, 27:17, 10:13, 18:12) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus bei serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2:0.

Po lygaus pirmojo kėlinio antrajame ketvirtyje CSKA ekipa laimėjo atkarpą 9:0 ir atitrūko – 46:37. Įpusėjus mačui šeimininkų pranašumas siekė 8 taškus – 50:42.

Po pertraukos maskviečiai pirmą kartą turėjo dviženklę persvarą (52:42), bet ji nesilaikė ilgai, nes „Fenerbahče“ spurtavo 9:0 – 51:52. Kenanas Sipahi prametė 4 baudas ir nepasinaudojo galimybe išvesti savo ekipos į priekį, o CSKA tuo pasinaudojo ir po trijų kėlinių pirmavo – 60:55.

Paskutiniajame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms svečiai priartėjo (59:62), tačiau CSKA neleido daugiau varžovams artėti – Nikita Kurbanovas ir Ivanas Uchovas varžovus užpylė tritaškiais ir likus 2 minutės skirtumas buvo vėl dviženklis – 75:65. Per likusį laiką situacija nepasikeitė ir CSKA priartėjo prie finalinio ketverto.

Pirmąjį susitikimą praleido Dyshawnas Pierre‘as, bet dabar jis grįžo po COVID-19 infekcijos ir pasirodė aikštelėje. Tuo tarpu Ahmetas Duverioglu vėl buvo registruotas mačui, bet nežaidė.

CSKA: Danielis Hackettas 14 (3/5 tritaškiai, 9 rez. perd., 26 naud. bal.), Tornike Shengelia 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. bal.), Nikita Kurbanovas 10 (6 atk. kam.), Willas Clyburnas ir Gabrielis Lundbergas po 9.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 27 (4/7 tritaškiai, 9/10 baudos metimais), Danilo Barthelis ir Nando De Colo (5 kld.) po 9, Dyshawnas Pierre‘as 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: eurolyga, fenerbahce, cska