„Fenerbahče“ surakino gynyboje „Real“ ekipą ir laimėjo penktą kartą iš eilės (4)

Vasario 8 d., 21:36
(Euroleague.net)

Penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (12/10) ekipa, kuri namuose 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21) nepaliko vilčių Madrido „Real“ (20/4) krepšininkams.

Šioje dvikovoje kartu su Sretenu Radovičiumi bei Robertu Viklicky dirbo ir lietuvis Gytis Vilius.

Sužaidus 4 minutes „Real“ pirmavo 8:2, bet per likusį laiką nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudojusi „Fenerbahče“ atitrūko – 19:8. Atkutę svečiai 17-ąją minutę buvo priartėję (16:21), tačiau šeimininkai pirmąją dvikovos pusę baigė atkarpėle 6:1, taip susigrąžindami dviženklį pranašumą – 27:17.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – ir toliau vyko atkakli gynybinė kova, kuri akivaizdžiai buvo parankesnė „Fenerbahče“ ekipai, kadangi ji atitrūko jau 15 taškų skirtumu – 34:19. 25-ąją minutę komandas skyrė 16 taškų (40:24), bet čia „Real“ trys atakos priartino ją – 30:40. Vis dėlto Turkijos klubas kėlinį baigė 8 taškais iš eilės ir atsidūrė per žingsnį nuo pergalės – 48:30.

Paskutiniajame ketvirtyje „Real“ per 1,5 minutės spėjo surinkti 9 taškus ir tai leido kiek priartėti – 39:50. Tiesa, čia pat „Fenerbahče“ atsakė savo išpuoliais – 56:41. Per paskutines 10 žaidimo minučių madridiečiai nesugebėjo atkurti intrigos, todėl jie patyrė nesėkmę.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 12 (1/5 tritaškiai, 5 kld.), Dyshawnas Pierre‘as (8 atk. kam.) ir Melihas Mahmutoglu (2/7 tritaškiai) po 10, Jehyve Loydas 9, Pierria Henry 8 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), Sergio Llullas 12 (2/11 tritaškiai, 5 atk. kam.), Rudy Fernandezas 9 (2/9 tritaškiai).

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos

Gairės: real, fenerbahce