G.Vainauskas: „Lietuvos rytas“ jau netrukus turės naują vyr. trenerį (58)

Lapkričio 26 d., 17:27
A.Jasilionis greitai turės sugrįžti į asistento vietą (Fotodiena.lt)
A.Jasilionis greitai turės sugrįžti į asistento vietą (Fotodiena.lt)
Šaltinis: TV3

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vadovų kantrybės taurė perpildyta. Niekaip kelio į pergales nerandanti komanda artimiausiu metu turės naują vyriausiąjį trenerį. Klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas TV3 televizijai atskleidė, jog renkasi iš keturių kandidatų.

„Matau padarytas klaidas. Iš pradžių galbūt ir treneris nesuvaldė komandos. Davėm pabandyti jaunam žmogui. Jis irgi daug kartų suklydo man atrodo, bet komanda turi noro, viltį ir aš tikiu. Gal šis sezonas klostosi ne taip, kaip norėtume, bet jis baigsis gerai,“ – kalbėjo sostinės komandos prezidentas G.Vainauskas.

Anot jo, laikinai vyriausiojo trenerio postą užėmęs A. Jasilionis vilčių nepateisino, tad ruošiami keitimai: „Šis treneris ir buvo paskirtas laikinai. Jam buvo duotas šansas ir mes su juo kalbėjomės apie tai. Sprendimai bus artimiausiu metu ir manau, kad tai jau bus paskutiniai sprendimai šiemet.“

REKLAMA

G.Vainauskas teigė, kad į vyriausiojo trenerio postą net keturi kandidatai ir visi lietuviai. „Nemanau, kad užsienietis galėtų vadovauti taip suburtai komandai. Tai lietuviška komanda“, – tikino jis.

Portalas Krepsinis.net rašė, kad „Lietuvos ryto“ vairą turėtų perimti Tomas Pačėsas. Kol kas tam nepritaria G.Vainauskas, o šį specialistą prie komandos vairo nori matyti kiti „Lietuvos ryto“ vadovai, todėl vis dar ieškomas bendras sprendimas. Panaši situacija buvo praėjusį sezoną, kai G.Vainauskas nenorėjo atleisti Virginijaus Šeškaus, o Darius Gudelis norėjo atsisakyti prieniškio anksčiau nei galiausiai tai buvo padaryta.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>

58 komentarai
Naujausi komentarai (58)
Geriausiai ivertinti (58)
PRO komentarai (23)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys