G.Žiemelis: „Rytas“ galėtų būti vienas iš tų objektų, kurį mes galėtume įsigyti (91)

liepos 21 d., 14:52
G.Žiemelis kalbėjo apie savo ateities planus, susijusius su krepšiniu (BNS nuotr.)
G.Žiemelis kalbėjo apie savo ateities planus, susijusius su krepšiniu (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Žinomas šalies verslininkas ir vienas turtingiausių žmonių Gediminas Žiemelis apsilankė Tomo Langvinio rengiamoje „Nematoma pusė“ laidoje.

„O, Dangau!” „Youtube“ kanale publikuotame interviu G.Žiemelis pasakojo apie savo ateities planus, susijusius su krepšiniu ir čia jis kalba ne tik apie galimą naujo klubo įkūrimą, bet ir galimą Vilniaus „Ryto“ akcijų įsigijimą.

„Palankomis sąlygomis įsigijome areną, kuris gavo mūsų pavadinimą ir tai yra labai svarbu, kadangi norime didinti savo žinomumą potencialių darbuotojų tarpe. Pastatyti tokio dydžio areną yra gerokai brangiau nei buvo įsigyti.

Natūralu, kad prasidėjo diskusija, ar turėsime klubą. Nebuvo su „Rytu“ jokių kalbų, bet visus duomenis žinojau, nes krepšinio pasaulyje jie „vaikšto“. Klubas neturi didelės talentų bazės ir 3 mln. skolų, o tai yra didelis akmuo, pakabintas ant organizacijos. Prarastas pasitikėjimas įvairių sluoksnių tarpe. „Rytas“ galėtų būti vienas iš tų objektų, kurį mes galėtume įsigyti.

REKLAMA

Aišku, kitos alternatyvos yra esamo klubo įsigijimas kitame mieste. Vieša paslaptis, kad yra nemažai parduodamų komandų, o perkelti iš vieno miesto į kitą – nesudėtinga. Vilniuje du klubai konkuruotų dėl miesto paramos. Tiek tada, tiek dabar sakau, jog negalime daryti skubotų sprendimų. Tai negali būti mano ar kito žmogaus ambicijų.

Mes pasakė, kad jeigu klubas bus, jis startuos ne anksčiau nei 2022 metų rugsėjis. Norime susitvarkyti areną ir esame įpusėję planą – bus ne mažiau 16 tūkst. vietų. Tikėtina, kad darbai prasidės kitų metų pirmą ketvirtį. Techninis išpildymas nėra lengvas, nes reikės kelti stogą ir panašiai.

2022 metų ruduo: turime įsteigę holdingą, kur jau dabar yra 100 tūkst. kapitalas ir dar 400 tūkst. prisidės iki metų pabaigos – jau dabar tai yra pusę to, ką „Rytas“ surenka iš kitų subjektų. Mūsų tikslas yra 20 mln. eurų įstatinis kapitalas. Ir tai bus ne dalininkai, o akcijos. Bus daug akcininkų, o ne keli stambūs“, – pasakojo G.Žiemelis.

– Ar naujas klubas galėtų būti jungtinis su „Rytu“?

– Aš nei viešai, nei privačiai nepasakiau, kad noriu įsigyti dalis. Jos turi būti atiduodamos, o ne parduodamos, kadangi tai yra viešoji įstaiga, o ne akcinė bendrovė. Tada buvo pasakyta, kad neva nepardavė man akcijų, nes noriu žaisti Vieningoje lygoje, nors tų kalbų net nebuvo. Dabar yra 1:1 ir galima kalbėtis toliau. Dabar net ne su Gudeliu reikia kalbėti. SKM ir Čerškus kalbėjosi su manimi anksčiau. Girdžiu, kad jie jau kalba mano žodžiais – bent jau tiek būsiu prisidėjęs. Jie neturi pinigų, o norint gauti naujų rėmėjų, reikia rezultato. Tam, kad gautum rezultatą, reikia biudžeto, o jo nėra kaip padidinti. Reikia padidinti biudžetą bent jau iki 4 mln. Mes galėtume ateiti į tą sujauktą vietą, bet būtų toks pasimetimas sirgalių akyse. Man rašo šimtai aistruolių. Sakiau tą datą – 2022 m. rugsėjį. Galbūt tada viskas pasikeis ir savivaldybė perleis savo dalis už sąžiningą kainą subjektui, kuris pasiruošęs dėti pinigus.  

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos


Gairės: rytas, žiemelis
91 komentarai
Naujausi komentarai (91)
Geriausiai ivertinti (91)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL