„Iš eilutės“ su A.Javtoku: „projektas Marekas“, darbas su jaunimu ir etapas „Ryto“ sistemoje (25) VIDEO podkastas

Spalio 29 d., 07:40
A.Javtokas apsilankė podkaste „Iš eilutės“  (BNS nuotr.)
A.Javtokas apsilankė podkaste „Iš eilutės“ (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net podkastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius ir portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

Naujausioje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino praeityje tiek Kauno „Žalgirio“, tiek Vilniaus „Lietuvos ryto“ garbę gynusį Artūrą Javtoką. Šiuo metu aukštaūgis užsiima jaunųjų krepšininkų rengimu ir išskyrė skirtumus tarp sąlygų, kurias sportuodamas turėjo jis pats, ir to, kokias sąlygas žaidėjai turi dabar.

„Skiriasi pats požiūris. Mes buvome „alkani“ ir turėjome siekį įrodyti. Dabar yra daugiau galimybių rinktis, o iš to ateina atsipalaidavimas. Dėl to šalia turi būti žmonės, kurie galėtų motyvuoti“, – kalbėjo vidurio puolėjo pozicijoje žaidęs krepšininkas.

REKLAMA

Su „Žalgiriu“ 2003–2004 m. sezone A.Javtokas buvo labai arti Eurolygos finalo ketverto, tačiau svajonė subliuško Tel Avive. Centras prisiminė, koks spaudimas tuomet užgulė Giedrių Gustą, bei, kodėl nusprendė pats anksti baigti karjerą.

„Manęs tuo metu „Žalgiris“ dar norėjo, bet pats jau buvau pradėjęs ir kitas veiklas. Svarbus aspektas buvo tas, jog žaidė Sabonis, todėl norėjau pažaisti su juo. Pamenu, kas vyko po rungtynių Tel Avive. Gustui tikrai buvo psichologinė trauma ir jis turėjo atstovėti tą ažiotažą iš visuomenės.“, – konstatavo krepšininkas.

A.Javtokas daug individualiai dirbo ir su vienu iš perspektyviausių šalies krepšininkų Mareku Blaževičiumi, kuris vasarą iš „Ryto“ persikėlė į „Žalgirį“.

„Kai „Žalgiris“ paėmė Mareką buvo akcentuojama, kad jis bus nuimtas nuo mano individualių treniruočių. Suaugę žmonės žaidžia žaidimus Kaunas–Vilnius ir „Rytas“–„Žalgiris“. Manau, kad tikrai daug prisidėjau prie jo reabilitacijos“, – prisiminė A.Javtokas.

Podkasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podkastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.

REKLAMA

Temos

– Pirmieji žingsniai krepšinio aikštelėje (01:00);

– Studijos ir žaidimas Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) (06:35);

– Brolio avarija ir konfliktas su J.Kazlausku (14:50);

– Perėjimas iš „Lietuvos ryto“ į „Žalgirį“ ir nelemtas mačas Tel Avive (16:30);

– Ankstyva karjeros pabaiga ir prisilietimas prie Vilniaus „Sakalų“ (23:30);

– Kėdainių „Nevėžio“ darbas su jaunimu (28:10);

– Neužtrukęs darbas „Ryte“ ir šio klubo jaunimas (34:15);

– „Projektas Marekas“ (36:30);

– „Anthropos“ metodikos principai (43:10);

– Lietuvos fizinio rengimo trenerių trūkumai (49:45);

– Paulo Coelho ar A.Javtoko citatos (53:08)..

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


25 komentarai
Naujausi komentarai (25)
Geriausiai ivertinti (25)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys