Panevežio „Lietkabelis“
Ilgoji pertrauka
37
:
36
Atsinaujins po sek
Kauno „Žalgiris“

Ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai: „Rytas“ gavo itin neparankius varžovus (40)

liepos 7 d., 11:30
Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus (FIBA nuotr.)
Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečiadienį Šveicarijoje ištraukti FIBA Čempionų lygos grupių etapo ir atrankos burtai, kurių metu savo varžovus sužinojo Vilniaus „Rytas“ bei Utenos „Juventus“.

Burtai nebuvo palankūs vilniečiams, kurie gavo du kartus iš eilės turnyrą laimėjusią Burgoso „San Pablo“, taip pat turkus Stambulo „Bešiktaš“ ir vieną pajėgiausių Vokietijos klubų Oldenburgo „EWE Baskets“.

Pirmąją vietą grupėje užėmusios komandos keliaus tiesiai į „Top 16“ etapą, o 2–3 pozicijas iškovoję klubai dar sužais ir šešioliktfinalio etape.

Uteniškių kelias pagrindinio turnyro link irgi nėra rožėmis klotas – čia reikės įveikti bent jau du pajėgius klubus. Pirmajame etape laukia Kapfenbergo „Bulls“ iš Austrijos, o sėkmės atvejų tektų grumtis su Bambergo „Brose Bamberg“. Jeigu pavyktų nugalėti šią ekipą, finale veikiausiai lauktų Baro „Mornar“ iš Juodkalnijos.

Grupių etapo ekipos

Grupės etapas:

A grupė: (4 atrankos laimėtojas), Tenerifės „Lenovo“ (Ispanija), Sasario „Dinamo“ (Italija), Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)

REKLAMA

B grupė: Didžiosios Lenkijos Ostruvo „Arged BMSlam Stal“ (Lenkija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (Turkija), Manresos „Baxi“ (Ispanija)

C grupė: Lavrijo „Lavrio“ (Graikija), Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija), Dižono JDA, (Prancūzija), Malagos „Unicaja“ (Ispanija)

D grupė: (2 atrankos laimėtojas), Atėnų AEK (Graikija), Sombathėjaus „Falco“ (Vengrija), Rygos VEF (Latvija)

E grupė: Aleksandrovaco „Igokea“ (Bosnija ir Hercegovina), Nimburko ERA (Čekija), Salonikų PAOK (Graikija),  Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)

F grupė: (3 atrankos laimėtojas), Strasbūro SIG (Prancūzija), Ostendės „Filou“ (Belgija),  Bursos „Tofaš“ (Turkija)

G grupė: (1 atrankos laimėtojas), Holono „Hapoel“ (Izraelis), Brindizio „Happy Casa“ (Italija), Stambulo „Daruššafaka“ (Turkija)

H grupė: Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija), Burgoso „San Pablo“ (Ispanija), Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), Vilniaus „Rytas“

Atrankos poros: 

1. Ketvirtfinalis: Salo „Vilpas Vikings“ (Suomija) – Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ (Rumunija). Splito „Split“ (Kroatija) – Larnakos AEK (Kipras).

REKLAMA

Pusfinalis: Atėnų „Peristeri“ (Graikija) – (suomių/rumunų laimėtojas). Friburgo „Olympic“ (Šveicarija) – (kroatų/kipriečių laimėtojas)

2. Ketvirtfinalis: Trevizo „De‘Longhi“ (Italija) – Londono „Lions“ (Didžioji Britanija). Leideno „Zorg and Zekerheid“ (Nyderlandai) – Monso „Belfius“ (Belgija).

Pusfinalis: Arhuso „Bakken Bears“ (Danija) – (italų/britų laimėtojas). Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) – (olandų/belgų laimėtojas)

3. Ketvirtfinalis: Utenos „Juventus“ – Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija). Kalevo „Kalev/Cramo“ (Estija) – Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)

Pusfinalis: Bambergo „Brose Bamberg“ (Vokietija) – (lietuvių/austrų laimėtojas). Baro „Mornar“ (Juodkalnija) – (estų/portugalų laimėtojas)

4. Ketvirtfinalis: Eilato „Hapoel“ (Izraelis) – Permės „Parma“ (Rusija). Kamjanskės „Prometey“ (Ukraina) – Sofijos „Levski Lukoil“ (Bulgarija)

Pusfinalis: Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) – (žydų/rusų laimėtojas). Opavos „Opana“ (Čekija) – (ukrainiečių/bulgarų laimėtojas)

Bilietą pagrindinį turnyrą iškovos tik keturios komandos – visos, kurios įveiks savo kvalifikacijos medžio dalį.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>


40 komentarai
Naujausi komentarai (40)
Geriausiai ivertinti (40)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti