J.Butleris sugadino D.Rose'o sugrįžimą į „Knicks“ (2)

Vasario 10 d., 08:27
D.Rose'as solidžiai startavo naujoje komandoje (Scanpix nuotr.)

Grįžti į pergalingą kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) taikosi vicečempionai Majamio „Heat“ (10/14), namie 98:96 (27:25, 30:30, 19:27, 22:14) palaužę Niujorko „Knicks“ (11/15) klubą.

Mačo eigoje komandos keitėsi spurtais ir abi spėjo pasidžiaugti dviženkliu pranašumu, o likus žaisti dvi minutes Elfridas Paytonas rezultatą išlygino – 94:94. Komandoms apsikeitus nevaisingomis atakomis iš toli pataikė Tyleris Herro.

Paskutinę minutę Immanuelis Quickley pradėjo sumažindamas skirtumą iki minimalaus, komandos vėl apsikeitė tuščiomis atakomis, o Jimmy Butleris likus 6,2 sekundėms pataikė vieną baudos metimą. Pratęsimą išplėšti bandęs R.J.Barrettas prasiveržimą užbaigė netaikliai.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo J.Butleris, per 36 minutes pelnęs 26 taškus (5/13 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 13/15 baudų metimų), atkovojęs 8, perėmęs vieną ir praradęs 2 kamuolius, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimą, blokavęs metimą bei sykį prasižengęs.

Tik pražangomis varžovų lyderius stabdę „Knicks“ leido J.Butleriui ir Bamui Adebayo dviese išmesti net 31 baudos metimą. „Heat“ per visą mačą pataikė vos 12 dvitaškių – prasčiausias rezultatas klubo istorijoje.

Nutrūko įspūdinga Duncano Robinsono serija – snaiperis pirmą kartą per 24 sezono mačus nepataikė bent vieno tritaškio.

Tuo tarpu Niujorko klubo rotacijoje pasirodė mainais susigrąžintas Derrickas Rose‘as. Gynėjas iškart įsiveržė tarp rezultatyviausių komandos žaidėjų – 20 minučių, 14 taškų (3/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Įdomu tai, kad jam Majamyje teko lankytis jau trečią kartą šį sezoną, nes su Detroito „Pistons“ spėjo sužaisti abu čia numatytus tvarkaraščio susitikimus.

„Knicks“: Elfridas Paytonas 18 (5 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 14, R.J.Barrettas 13 (6 atk. kam.), Juliusas Randle‘as 12 (8 atk. kam., 1/7 tritaškių, 3/11 dvitaškių), Alecas Burksas 11 (6 atk. kam.), Reggie Bullockas 9.

„Heat“: Jimmy Butleris 26 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Kelly Olynykas 20 (6/8 tritaškių), Bamas Adebayo 19 (6 atk. kam., 3/9 dvitaškių, 13/16 baudų metimų), Tyleris Herro 15 (7 atk. kam., 3/8 tritaškių), Kendrickas Nunnas 11, Duncanas Robinsonas 4 (5 atk. kam., 0/7 metimų).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: koks yra naujasis „Žalgirio“ strategas? Spausk ir žiūrėk >>