J.Valančiūnas rinko sau įprastą statistiką, „Grizzlies“ neturi teisės klysti (14)

Birželio 1 d., 07:24
J.Valančiūnas atkovojo 12 kamuolių (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijoje patyrė Memfio „Grizzlies“ klubas, kurio garbę gina Jonas Valančiūnas.

„Grizliai“ savo arenoje 113:120 (31:34, 23:25, 33:41, 26:20) nusileido reguliaraus sezono nugalėtojai Jutos „Jazz“ ekipai.

Serijoje iki keturių pergalių Memfio klubas nebegali klysti – 1:3.

Lietuvis per 35 minutes įmetė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos metimai), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Likus 4 minutėms iki dvikovos pabaigos, šeimininkai parodė charakterį ir po De'Anthony Meltono dvitaškio priartėjo iki 106:109. Vis dėlto varžovai atsakė Mike'o Conley ir Bojano Bogdanovičiaus tritaškiais, po kurių vilčių Memfio komandai išsigelbėti neliko.

Penktoji serijos akistata bus žaidžiama Jutoje.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (1/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 12 rez. perd.), Dillonas Brooksas ir Jarenas Jacksonas jaunesnysis (3/10 tritaškiai) po 21, De'Anthony Meltonas 15 (3/6 tritaškiai).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (2/7 tritaškiai, 8 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24 (4/9 tritaškiai, 6 atk. kam.), Rudy Gobertas 17 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 13 (3/5 tritaškiai).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į klausimus. Spausk ir žiūrėk >>