J.Valančiūno ekipa krito neradusi priešnuodžių J.Embiidui (3) kiti rezultatai

Sausio 26 d., 07:16
J.Embiidas buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko iš gruodžio 19-osios dėl koronaviruso nukeltas mačas.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/29) be Jono Valančiūno neatsilaikė prieš Filadelfijos „76ers“ (28/19) – 107:117 (24:20, 34:30, 28:36, 21:31).

Svečiai laimėjo pirmąją rungtynių pusę (58:50), tačiau antrojoje viskas jau klostėsi kiek kitaip. Pranašumas ištirpo per penkias minutes, ketvirtajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (95:95), o „76ers“ į pergalę nurūko spurtu 15:3.

„Pelicans“ vertėsi be viso prieš sezoną numatyto lyderių trejeto – Zionui Williamsonui užsitęsė reabilitacija po pėdos operacijos, Brandonas Ingramas nežaidė dėl sužeistos čiurnos, o J.Valančiūnas gavo poilsio dieną.

Komandos startinį penketą sudarė Nickeilas Alexanderis-Walkeris, Jose Alvarado, Willy Hernangomezas, Herbertas Jonesas ir Garrettas Temple‘as.

„Moralinių pergalių nepasiekėme, tačiau didžiuojamės tuo, ką ši sudėtis nuveikė“, – po mačo teigė „pelikanų“ vyriausiasis treneris Willie Greenas.

Tuo tarpu šeimininkus į pergalę vedė Joelis Embiidas – 33 minutės, 42 taškai (12/19 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 18/20 baudų metimų), 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 blokai, 3 klaidos ir 5 pražangos.

Kamerūnietis sausį tik kartą paliko aikštelę nesumetęs bent 30 taškų, o jo vidurkis siekia net 33,8 taško.

Stebėtina, tačiau „76ers“ šį sezoną namuose tvarkosi prasčiau (11/10) nei išvykose (17/9).

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 31 (5/9 tritaškių, 5 rez. perd.), Willy Hernangomezas 29 (10 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 15 (5 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12 (6 atk. kam.), Jose Alvarado 11 (5 rez. perd.).

„76ers“: Joelis Embiidas 42 (14 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 33 (11 atk. kam., 3/3 tritaškių), Furkanas Korkmazas 13 (2/7 tritaškių), Tyrese‘as Maxey 10 (5 rez. perd.).