JAV vyriausybė: B.Griner Rusijoje sulaikyta neteisėtai (12)

Gegužės 3 d., 15:38
B.Griner vis dar yra sulaikyta (Scanpix nuotr.)
B.Griner vis dar yra sulaikyta (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) vyriausybė paskelbė, kas WNBA žvaigždė Brittney Griner Rusijoje sulaikyta neteisėtai, o tai padarys esminį pokytį amerikiečių bandymuose sugrąžinti savo pilietę į namus.

Pareigūnai ir artimi krepšininkei šaltiniai ESPN atsisakė atskleisti, kokie argumentai lėmė tokią išvadą, bet toks įvykių posūkis reiškia, jog JAV valdžia nebelauks, kol B.Griner byla bus išspręsta Rusijoje bei derėsis dėl jos sugrąžinimo į JAV nedelsiant.

„Jaučiamės tvirtai, bet taip pat puikiai suprantame, kad visas procesas užtruks. Nenorime puoselėti nereikalingų vilčių“, – sakė krepšininkei artimas šaltinis.

Buvęs JAV ambasadorius Jungtinėse Tautose Billas Richardsonas, ilgus metus dirbęs tarptautiniu įkaitų derybininku, praėjusią savaitę sutiko dirbti su B.Griner byla, kas tik patvirtina, jog reikalai pasisuko kita linkme.

Krepsinis.net primena, kad B.Griner vasario 18 dieną buvo sulaikyta Maskvos Šeremetjevo oro uoste, nes gabeno hašišo aliejų ir narkotikus. Rusijai išplatino pranešimą, kad teisme B.Griner savo kaltės neneigė, bet ir neprisipažino dėl jai mestų kaltinimų. Krepšininkė lieka sulaikyta iki gegužės 19 dienos, o tada teismas spręs, kaip toliau elgtis su amerikiete. B.Griner gresia nelaisvė nuo 5 iki 10 metų.


Gairės: griner
12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą