K.Kemzūra: dėl priverstinės egzotiškos kelionės į Venesuelą mums teks keisti pasirengimo planus (23)

Gruodžio 12 d., 16:16
kemzura kestutis 11 LT
kemzura kestutis 11 LT
Šaltinis: Lrytas

Netikėtas ir nelogiškas FIBA sprendimas 2012 metų olimpinį atrankos turnyrą patikėti ne Lietuvai, o tolimajai Venesuelai, sudirgino ne tik mūsų šalies krepšinio sirgalius, bet ir profesionalus. Bene didžiausią galvos skausmo dozę šiomis dienomis gavo Lietuvos rinktinės vadovai bei treneris Kęstutis Kemzūra. Būtent jiems teks taip perrikiuoti komandos tvarkaraštį, treniruotes ir šimtus kitų smulkmenų, kad lietuviai pasiektų savo tikslą – parsivežtų kelialapį į Londono olimpiadą.

„FIBA sprendimas mūsų tikslo nekeičia. Mes norime įveikti atrankos barjerą, kad ir kur jis bevyktų. Tačiau man jau dabar akivaizdu, kad teks koreguoti rinktinės pasirengimo planus. O ir vėliau, matyt, teks taikytis prie pasikeitusios situacijos“, - neslėpdamas susirūpinimo pripažino vyrų krepšinio rinktinės strategas.

- Treneri, ar FIBA sprendimas atrankos turnyrą rengti Venesueloje stipriai atsilieps jūsų vadovaujamai ekipai? - lrytas.lt paklausė K.Kemzūros.

REKLAMA

- Nekalbėkime vien apie Lietuvos rinktinę. Šioje situacijoje mes nesame išskirtiniai. Reikia žiūrėti, kiek komandų ir iš kurių žemynų dalyvaus tame turnyre. Akivaizdu, kad daugumai teks vykti į tolimą kelionę, lauks kiti nepatogumai. Nebendravau su kitų rinktinių atstovais, bet nemanau, kad kas nors labai džiūgautų dėl tokio FIBA sprendimo.

Kaip turėtų vykti tokie rinkimai – jau visai kita kalba. Tam yra kompetentingi žmonės, kurie galėtų tai pakomentuoti. Bet žiūrint iš dalyvių pozicijų, kautis iš visų jėgų viename žemyne, o paskui, patekus į olimpiadą, iškart vėl keltis į Europą ir ten tęsti žūtbūtinę kovą nėra patogu jokiais aspektais.

Zigmas Jurevičius, "Lietuvos rytas"

23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti