K.Maksvytis: apie išvarymus iš treniruočių, ryšį su X.Pascualiu, G.Žibėno progresą ir stebinančius G.Radzevičių bei M.Sajų (2) antra „MISsMATCH“ dalis

Sausio 18 d., 09:00
Maksvytis („Facebook“ nuotr.)
Maksvytis („Facebook“ nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su Lietuvos rinktinės ir Permės „Parma“ treneriu Kaziu Maksvyčiu.

Joje jis pasakojo, kaip per darbo Rusijoje metus užmezgė ryšį su ne vienu Vieningoje lygoje dirbančiu treneriu.

„Jau nuo seno bendraujame su „Nižnij Novgorod“ ir Rusijos rinktinės treneriu Zoranu Lukičiumi, susipažinome dar kai jis dirbo CSKA jaunimo sistemoje, o aš – Kauno krepšinio mokykloje. Palaikome draugiškus santykius ir su „Zenit“ kolektyvu, tiek Pascualiu, tiek asistentais. Dar pernai su jais žaidėme atkrintamąsias, šiemet – priešsezonines rungtynes. Prieš „Avtodor“ trenerį Rajkovičių žaidžiau dar tada, kai treniravau „Lietkabelį“, tas pats „Kalev“ treneris yra Štelmaheris, teko žaisti ir Lietuvoje, ir stažuotis kartu JAV“, – pasakojo jis.

REKLAMA

Kalbėdamas apie kolegas, prieš kuriuos žaisti yra sunkiausia, K.Maksvytis išskyrė „Zenit“ strategą.

„Prieš Xavi labai sunku žaisti, jis turi daug skirtingų opcijų, kartais net sunku pasiruošti rungtynių planą, nes jis gali to derinio visai net nenaudoti. Jo arsenalas – labai didelis, jis labai gerai reaguoja į situacijas, tai vienas aukščiausios klasės trenerių“, – teigė K.Maksvytis.

Treneris pasakojo, jog pasitaiko situacijų, kai tenka auklėtinius, tarp jų ir lietuvius, išvaryti iš treniruotės. Tiesa, tai pasitaiko nedažnai, o tokią situaciją gali iššaukti net nekaltas žaidybinis momentas.

„Krepšinyje dabar populiaru, kai žaidėjai reiškia nepasitenkinimą asistentais. Labai dažnas konfliktas treniruotėse būna teisėjavimas, nes treneris ir asistentai nori žiūrėti krepšinio dalykus, o žaidėjai nori , kad gerai teisėjautų, nors treneriai nėra teisėjai. Tekę ginti ir kolegas, visokių situacijų būna“, – šypsojosi K.Maksvytis.

REKLAMA

Treneris pasidžiaugė savo štabu Lietuvos rinktinėje, kuriame yra tokie žmonės kaip Giedrius Žibėnas ar Kęstutis Kemzūra.

„Giedrių pažįstu labai seniai, jis praėjęs panašų kelią kaip ir aš, tik dar sunkesnį. Man jame patinka tai, kad niekas jam nebuvo padėta ant lėkštės, jis viską pasiėmė pats, jis didelis krepšinio aistruolis. Giedrius atėjo į „Rytą“ po Donaldo išėjimo tada, kai daug kas galbūt būtų atsisakęs tai daryti“, – priežastį, už kurią gerbia strategą, vardino jis.  

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 Permės klubo vadovų pasitikėjimas

03:10 ar Permėje yra premijos ir baudos?

04:40 „Parma“ sezono tikslas

06:00 ryšys su kitais Vieningosios lygos treneriais

10:30 už ką K.Maksvytis gali išvyti iš treniruotės

14:20 frazė apie krepšinio paraštes

18:00 rutinos pasikeitimas, pradėjus darbus rinktinėje

21:50 rinktinės štabas – vien iš vyr. trenerių

27:30 Giedriaus Žibėno karjeros progresas

30:20 ką stebi K.Maksvytis

Pirmoji dalis:

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


Gairės: maksvytis, parma
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti