Kartėlio negailėjęs V.Šeškus: sužaidėme blogiausias sezono rungtynes VIDEO interviu

Gruodžio 4 d., 20:15
V.Šeškus nebuvo patenkintas pasirodymu (LKL nuotr.)
V.Šeškus nebuvo patenkintas pasirodymu (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Jonavos „CBet“ dešimtąjį savo mačą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pažymėjo nesėkme prieš Šiaulių „Šiaulius-7bet“.

Po rungtynių jonaviškių strategas Virginijus Šeškus negailėjo karčių žodžių apibūdindamas savo komandos pasirodymą.

„Tikėjausi, kad šiandien rungtynės bus mums nelabai. Per tas dvi savaites turėjome gal tris treniruotes kartu, nes ir Edvinas negalėjo treniruotis. Galvoju, kad reikėjo neįvedinėti visų žaidėjų, nes šiandien Šaulys matėme, kaip įėjo, visi keitimai mums daug kainavo. Negalima sakyti, kad problema yra viename žaidėjuje, bet norėjome po traumų grįžusius žaidėjus greičiau įtraukti. Dabar atrodo, kad geriau būtų buvę likti prie siauresnės rotacijos. Mes net atlošinėjome taškus, kai žaidė tas ankstesnis šešetas. Aišku, ir sėkmės pritrūko. Prisivijus nuolat gaudavome tritaškių, tie Stankevičiaus taškai... Pirma pusė buvo labai nervinga, iš žaidėjų tai irgi matėsi, aš prie to irgi prisidėjau. Antroje pusėje buvo geriau, bet vis tiek buvo nervų. Manau, kad sužaidėme blogiausias sezono rungtynes. Sunku žaisti, kai turi vieną didelį žmogų, o perimetre bandai žmones po traumų. Manau, kitą savaitę vaizdas bus kitoks“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Pagal komandų stilių buvo galima tikėtis rezultatyvių rungtynių, kas lėmė, kad jos buvo kitokios?

– Pertrauka dviejų savaičių. Nieko nežaidę, Šiauliai gal bent penki prieš penkis pažaidė, o mes su vaikais turėjome aštuonis žaidėjus. Pats iš šono žiūriu ir mačiau, kaip prieš pertrauką žaidėme šešiese, kamuolys geriau vaikščiojo. Šiandien jis visiškai stovėjo, tritaškiai irgi nepakrito, 23 klaidos. Šiauliai turi gerą komandą ir baudė mus.

– Lemiamais momentais vis kažko pritrūkdavo, ar tai buvo šaltas protas?

– Reikia žiūrėti video, nors matėme, kokių klaidų buvo. Aišku, šaltas protas prisideda, jo nebuvo visas rungtynes. Gynyboje pristabdėme varžovus ten, kur susitarėme, išmetus Stankevičiaus keturis tritaškius. Su Staniuliu susitvarkėme, bet puolimas visiškai neveikė, absoliučiai.

REKLAMA

– Kaip su papildymu reikalai?

– Nesiseka. Kalbamės, ir dabar šnekame, bet niekuo nesibaigia, o žaidėjų trūksta. „Ketvirtu numeriu“ turime tik veteraną Kisielių ir vieną jauną žmogų. Trūksta čia žmogaus. Ir tokiu sąstatu galėjome žaisti. Šiauliuose turėjome Juaną Palaciosą ir žaidėme geriau, šį kartą ir Kahlilas nesumetė vidutinio nuotolio metimų, kurie mums labai atlaisvintų rankas. Norėčiau, kad šios rungtynės būtų prasčiausios šį sezoną, nes tikrai prastos. Patys kalti esame, kad taip žaidžiame. Nereikia nieko kaltinti, su žaidėjais pašnekėsime ir eisime į priekį.

– Kada Juanas Palaciosas gali sugrįžti?

– Pagal planą, jau kitą savaitę gali grįžti. Po traumų įvedinėti žmones nėra lengva, nes ir aukštą žmogų nebūtų lengva. Lecomte‘as dar neblogai atrodė, o Evaldui buvo tikrai sunku. Klausiau, kaip jaučiasi, sakė „tikrai gerai“, bet iš metimų jautėsi, kad tos kondicijos dar nėra. Pirmą metimą įmetus gal viskas būtų susitvarkę, bet neįmetė.

REKLAMA

Šiaulių klubo strategas Antanas Sireika taip pat nebuvo patenkintas mačo kokybe.

„Apibūdinčiau rungtynes vienu sakiniu – atostoginės, po pertraukos rungtynės. Mums geriau, nes mes laimėjome“, – teigė specialistas.

Ši pergalė leido šiauliečiams įsitvirtinti pirmajame LKL penkete, pasivejant ketvirtąją vietą užimantį Panevėžio „Lietkabelį“. Tuo tarpu jonaviškiai žengia šešti.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti