:
39
Atsinaujins po sek
Atėnų „Panathinaikos“

Kvailiausias išvarymas iš rungtynių, „Lakers“ nukovęs D.Šaričius bei L.Jameso benefisas (2)

Kovo 3 d., 07:47
D.Šaričius buvo rezultatyviausias savo komandoje (Scanpix nuotr.)

Trečiuoju laimėjimu iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Fynikso „Suns“ (23/11) komanda.

Šį sykį Arizonos valstijos atstovai 114:104 (29:21, 31:32, 26:30, 28:21) įveikė pergalių serijos iki trijų nepratęsusią Los Andželo „Lakers“ (24/12) ekipą.

Pergalę svečiai užsitikrino ir be keistokomis aplinkybėmis iš mačo išvaryto lyderio Devino Bookerio, kuris į rūbinę buvo išsiųstas po to, kai kiek stipriau mestelėjo kamuolį teisėjui ir ginčų su jais.

Solidžiu žaidimu išsiskyrė Dario Šaričius – nuo suolo pakilęs kroatas per 25 minutes įmetė 21 tašką bei atkovojo 5 kamuolius.

Savo ruožtu LeBronas Jamesas vėl buvo netaupomas: veteranas sužaidė net 38 minutes, per kurias surinko 38 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Fynikso komanda po šios pergalės pakilo į 2-ąją poziciją Vakarų konferencijos turnyro lentelėje.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (3/8 tritaškiai), Dennisas Schroderis 17 (6 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 16, Markieffas Morrisas 12 (6 atk. kam.).

„Suns“: Dario Šaričius 21 (5 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 19 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Devinas Bookeris (6 rez. perd.) ir Deandre Aytonas (7/14 dvitaškiai) po 17, Jae'us Crowderis 15 (4/5 tritaškiai).