Kylančio Vokietijos talento vedama ALBA paguldė ant menčių „Fenerbahče“ vyrus (17) FOTOGALERIJA

Spalio 12 d., 22:48
O.Da Silva spindėjo šiame mače (Scanpix nuotr.)

Pirmąją pergalę Eurolygoje pasiekė Berlyno ALBA (1/2) ekipa, kuri namuose 84:70 (18:19, 9:16, 30:18, 27:17) netikėtai paguldė ant menčių Stambulo „Fenerbahče“ (1/2) krepšininkus.

Po 14 lygių pirmųjų minučių „Fenerbahče“ spurtavo 12:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 35:25. Viskas vertėsi aukštyn kojomis po didžiosios pertraukos, kai ALBA startavo spurtu 11:0 ir jau buvo priekyje – 38:35. Likus 71 sekundei svečiai išlygino rezultatą (53:53), tačiau dvi sėkmingos atakos leido Vokietijos klubui pirmauti po trijų kėlinių – 57:53.

„Fenerbahče“ dar buvo arti varžovų (58:60), bet ALBA pelnė 9 taškus be atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (69:58), kurios varžovai per beveik 6 minutes panaikinti neturėjo jokių galimybių.

23 metų 206 cm ūgio Oscaras Da Silva šiemet baigė Stanfordo universitetą ir vasarą pasirašė sutartį su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubu, bet ALBA sugebėjo persivilioti šį sunkųjį krašto puolėją jau prasidėjus sezonui.

ALBA: Oscaras Da Silva 22 (5 atk. kam., 26 naud. bal.), Maodo Lo 21 (4/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), Luke‘as Sikma 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Louisas Olinde 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 15 (8 rez. perd., 26 naud. bal.), Ahmetas Duverioglu 12 (6 atk. kam.), Dyshawnas Pierre‘as 9 (1/7 tritaškiai).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: fenerbahce, alba