Kylanti Izraelio žvaigždė surengė rezultatyviausią asmeninį pasirodymą (1)

Sausio 10 d., 08:55
D.Avdija pataikė 5 tritaškius (Scanpix nuotr.)

Ir toliau namuose pirmosios pergalės šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone nesugeba iškovoti Vašingtono „Wizards“ (2/8) krepšininkai.

Vieni iš Rytų konferencijos autsaiderių šį sykį 124:128 (44:47, 27:28, 15:28, 38:25) neatsilaikė prieš Majamio „Heat“ (4/4) ekipą.

Šeimininkai šiame susitikime vertėsi be rezultatyviausio šio sezono NBA žaidėjo Bradley Bealo, taip pat nerungtyniavo Russellas Westbrookas, o aukštaūgis Thomasas Bryantas dėl patirtos traumos ant parketo praleido vos 2 minutes.

Geriausią savo pasirodymą už Atlanto surengė jaunasis Izraelio krepšinio talentas Deni Avdija.

Buvęs Tel Avivo „Maccabi“ ekipos atstovas per 32 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas pataikė 5 tolimus metimus iš 9.

„Wizards“: Garrisonas Mathewsas 22 (4/7 tritaškiai), Deni Avdija 20, Rui Hachimura 17 (5 atk. kam.), Robinas Lopezas (5/6 dvitaškiai) ir Moritzas Wagneris (2/5 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 13.

„Heat“: Tyleris Herro 31 (1/5 tritaškiai, 9 atk. kam.), Jimmy Butleris 26 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Goranas Dragičius 21 (7/9 tritaškiai), Kelly Olynykas 18 (4/11 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: koks yra naujasis „Žalgirio“ strategas? Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: nba, heat, wizards, deni avdija