Lietuvos 3x3 rinktinių treneris D.Novickas jungiasi prie „Twain Sport“ projekto

Lapkričio 23 d., 08:00
D.Novickas jungiasi prie „Twain Sport“ projekto (Organizatorių nuotr.)
D.Novickas jungiasi prie „Twain Sport“ projekto (Organizatorių nuotr.)
Partnerio turinys
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvių sukurtas hibridinis krepšinis „Twain Sport“ savo sudėtį papildė dar dviem žaidėjais.

Prie „Twain Sport“ jungiasi 43-ejų Lietuvos 3x3 vyrų ir moterų rinktinių treneris Dainius Novickas. Jis hibridinio krepšinio projekte žais su Ironman slapyvardžiu.

D. Novickas taps antru vyriausiu „Twain Sport“ dalyviu, į priekį praleisdamas tik Europos čempioną 48-erių Virginijų Praškevičių. Debiutui besiruošiantis Lietuvos rinktinių treneris išskiria didelę stiprios psichologijos svarbą.

„Esu išbandęs visas krepšinio sporto šakas: tradicinį 5x5, 3x3, o dabar hibridinį krepšinį. Čia reikia turėti stiprias psichologines savybes. Negali pradėti galvoti apie savo bėdas po kelių pramestų metimų. Turi išsijungti nuo visų problemų ir susikaupti tik ties krepšiniu“, – hibridinio krepšinio specifiką aiškino D. Navickas.

REKLAMA

3x3 krepšinio čempionatuose dabar pertrauka, tad žiemą D. Novickas sieks užkariauti hibridinio krepšinio aukštumas.

„Top 10, Top 5, Top 1 ir pirmyn, važiuojam. Kam eiti tik pamėtyti? Pamėtyti galima ir kieme“, – pridėjo Ironman.

Antras hibridinio krepšinio sezonas prasidėjo su 35 atletais, bet dėl padaugėjusių traumų dalyvių skaičius išsiplėtė iki 37.

Be D. Novicko, prie projekto prisijungė 21-erių E. Zigmantaitė.

„Visų pirma, patinka, kad čia kartu gali rungtis ir vyrai, ir moterys. Taip pat patinka aukštas tempas. Čia reikia reakcijos, taiklumo, greičio ir koordinacijos. O svarbiausia yra psichologinis nusiteikimas“, – akcentavo Ziggy slapyvardžiu žaisianti dukart Moterų B lygos čempionė.

E. Zigmantaitė taps aštuntąja moterimi „Twain Sport“ projekte.

Abu sportininkai startuos su 1600 Elo reitingo taškų savo sąskaitoje. Atletai gauna reitingo taškus už pergales ir praranda už nesėkmes. Čempionate pirmauja The Beast su 1939,2 taško, o paskutinis lentelėje King V turi 1287,8 taško.

Antrasis Hibridinio krepšinio antrasis sezonas vyks iki sausio pabaigos. Tiesiogines transliacijas kasdien galima stebėti www.twain.sport svetainėje.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti


Gairės: twain sport
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL