Lietuvos rinktinės krepšininkai prieš komentatorius: M.Kalniečio ir M.Blaževičiaus atsakas kritikams (16)

liepos 24 d., 10:23
M.Blaževičius aptarinėjo komentarus (Fotodiena.lt)
M.Blaževičius aptarinėjo komentarus (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Betsafe.lt

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla artėja į pabaigą. Žaidėjai jau išvyko iš Palangos, kur dirbo individualiai bei pratinosi prie vyriausiojo rinktinės trenerio Dariaus Maskoliūno sistemų, ir dabar Estijos sostinėje Taline ruošiasi kontrolinėms rungtynėms su Estijos ir Latvijos nacionalinėmis komandomis.

Laisvu nuo treniruočių metu rinktinės krepšininkai ne tik žaidė futbolą, filmavosi reklaminiuose klipuose, tačiau sudalyvavo ir pramoginio turinio rėmėjų filmavimuose. Vienas jų – pagrindinio rinktinės rėmėjo „Betsafe“ iššūkis „Pikti komentarai“, kuriame pasiryžo sudalyvauti Mantas Kalnietis, Marekas Blaževičius, Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis.

Pirmoje „Pikti komentarai“ iššūkio dalyje prieš operatorių kameras sėdo rinktinės kapitonas M.Kalnietis ir naujokas M.Blaževičius. Skaitydami komentarus, žaidėjai ne kartą prapliupo kvatoti, tačiau kartu nevengė ir griežtai atsakyti į link jų mestą kritiką.

REKLAMA

Iššūkio metu buvo galima išgirsti ne tik jau legendinėmis pravardėmis tapusius „Klaidietis“ ir „Košmarekas“, tačiau ir piktų asmeninių įžeidimų, kuriuos krepšininkai priėmė šaltai.

„Nu, dziadai, bet tu žiūri mano varžybas vis tiek“, – perskaitęs eilinį internauto įžeidimą atsakė M.Blaževičius.

Štai rinktinės kapitonas M.Kalnietis atrado ir tokį komentarą, į kurį atsakyti ar paneigti niekaip nesugebėjo, tad turėjo pripažinti komentatoriaus tiesą: „Va su šituo komentaru aš pilnai sutinku. Jis visiškai nepiktas ir negėdingas“, – perskaitęs palyginimą su Stephenu Curry ir Chrisu Paulu su šypsena teigė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandos gynėjas.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: lapkričio mėnuo Eurolygoje. Spausk ir žiūrėk >>


16 komentarai
Naujausi komentarai (16)
Geriausiai ivertinti (16)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti